Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE rok 92

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE rok 92

    Z forum suzukidr.pl
    Sprzęt dobrego kumpla. Niestety szybko nie pojeździ stąd decyzja o wyprzedaży parku maszyn (ma jeszcze wr250 2005). Tereskę sprowadził pare tygodni temu ze Szwajcarii żeby pojeździć turystycznie m.in. mieliśmy jechać w tym roku na kilka dalszych wypadów. motocykl zdążył zarejestrować, opłacić, odblokować z 25kW i przejechać się kilka razy.... Ręczę za stan techniczny tego motocykla - wizualny idealny jak na ten rocznik! do niewielu rzeczy można się przyczepić. posiada gmole, stelaże pod boczne kufry oraz centralny w systemie monokey, stopka centralna.
    Przebieg ~63 tys km. Cena 7.5 tyś - warto, zero dokładek, wszystko zrobione. Kontakt 880 527 971 - Piotrek
    Zdjęcia: http://img683.imageshack.us/gal.php?g=dsc0255r.jpg
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    #2
    Ładna sztuka, jak ktoś szuka motocykla do jazdy bez inwestycji to tylko kupować.

    Komentarz


      #3
      najladniejsze malowanie...
      mam takie same

      Komentarz


        #4
        otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.
        BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
        YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


        Ja tu tylko sprzątam

        Komentarz


          #5
          Kupiona, objechana i ochrzczona na zlocie
          500 km w 3 dni, zero uwag

          stan igła - zgodnie z zapewnieniem


          wielkie dzięki dla Łukasza za wklejkę i Laguny za doping
          Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            Ja ze swojej strony gratuluję zakupu i życzę milionów nawiniętych kilometrów na moto ;]
            BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
            YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


            Ja tu tylko sprzątam

            Komentarz

            Pracuję...
            X