Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dolnym łożyskiem amortyzatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nic nie poradzicie na kondoniastość tego motocykla,
    jedynie przespawanie ramy by pomogło i inny zawias, no ale jak to mówią mądry polak po szkodzie

    powodzenia w dążeniu do perfekcji
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Dziękuję
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        Nic nie poradzicie na kondoniastość tego motocykla,
        jedynie przespawanie ramy by pomogło i inny zawias, no ale jak to mówią mądry polak po szkodzie

        powodzenia w dążeniu do perfekcji

        To, że jest kondoniasty to wiem i się przyzwyczaiłem bo mam go już 5 sezon ale coś zaczęło się z nim dziać ostatnio no i doszedł ten pisk więc trzeba rozbierać

        Ale są plusy całej operacji bo okazało się, że moje starania co do smarowania łożysk przez kalamitki pomogły, sworzeń wahacza jest nienaruszony a łożyska chodzą gładko i nie mają luzów. Więc składam wszystko na nowym smarze i ma być w porządku. Ale tyle co się namęczyłem żeby wahacz wyciągnąć to tragedia jakaś. Skończyło się na demontażu całego układu hamulcowego z tyłu żebym nie miał wahacza na postronku.

        Jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

        Komentarz


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Nic nie poradzicie na kondoniastość tego motocykla,
          jedynie przespawanie ramy by pomogło i inny zawias, no ale jak to mówią mądry polak po szkodzie

          powodzenia w dążeniu do perfekcji
          Mało tu wchodzę i się odzywam. Ale jak jestem to rzucają się w oczy Twoje posty. Marcin, dobrze się czujesz? Może dla Twojego zdrowia psychicznego opuść to forum. Psujesz klimat i powietrze. Myślę, że mało osób Ciebie tu chce. Swoje zrobiłeś i czas ze sceny zejść. Nie zniechęcaj ludzi do działania i posiadania rzeczy na którą ich stać, którą sobie wymarzyli (każdy ma marzenia i realizuje je na tyle na ile pozwala życie i zasobność sakiewki). Wyraźnie w Twoich postach widać, że traktujesz ludzi jeżdżących innymi motocyklami jak głupków, zero szacunki dla innego. Trzydziestka na karku, a komentarze jak u gołowąsa z onetu. Wstyd.

          Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, czy ta pycha może już co końca zasłoniła Ci oczy.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
            Mało tu wchodzę i się odzywam. Ale jak jestem to rzucają się w oczy Twoje posty. Marcin, dobrze się czujesz? Może dla Twojego zdrowia psychicznego opuść to forum. Psujesz klimat i powietrze. Myślę, że mało osób Ciebie tu chce. Swoje zrobiłeś i czas ze sceny zejść. Nie zniechęcaj ludzi do działania i posiadania rzeczy na którą ich stać, którą sobie wymarzyli (każdy ma marzenia i realizuje je na tyle na ile pozwala życie i zasobność sakiewki). Wyraźnie w Twoich postach widać, że traktujesz ludzi jeżdżących innymi motocyklami jak głupków, zero szacunki dla innego. Trzydziestka na karku, a komentarze jak u gołowąsa z onetu. Wstyd.

            Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, czy ta pycha może już co końca zasłoniła Ci oczy.
            Jeśli Tobie przeszkadza moja obecność też możesz jak to ładnie napisałeś zejść ze sceny, nikt nie będzie po Tobie płakał.

            Czy to nie jest dobrze że piszę prawdę? Dzięki temu już nie jednemu zaoszczędziłem rozczarowania po kupnie tego czy innego motocykla. Czy to teresa czy ktm czy suzuki albo inny, jak kondon to kondon i nie boję się tego pisać. Kują w oczy moje posty, nie czytaj.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
              Wyraźnie w Twoich postach widać, że traktujesz ludzi jeżdżących innymi motocyklami jak głupków,
              Ja tylko chciałbym zauważyć, że Marcin traktuje ludzi jak głupków niezależnie od posiadanego motocykla. Cały w tym jego urok - nie jest ksenofobem, bo wszystkich nienawidzi jednakowo ;-)
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                Haa,haa , w sejmie też chcą odwołać marszałka , kto za a kto przeciw ? Ja rozumiem pewne doświadczenia kolegi junaka ,i z tym też trzeba się liczyć, ale czasami jego wypowiedzi dają odczuć się w kościach , mamy demokrację i niech każdy pisze co chce. trudno - demokracja i wolność słowa. Nie wszystko bierzmy sobie do serca i każdy niech robi to co lubi bez względu czy się to innym podoba czy nie
                Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                Komentarz


                  LukaSS wiesz co, pewnie będę na końcu by bronić Junaka i on o tym dobrze wie, ale jego wypowiedzi dotyczące naszych sprzętów dodają kolorytu i nieraz egzotyki forumowym dyskusjom i nic nie poradzimy, że chłop zakochany jest w swoim niepsującym się idealnym sprzęcie zrobionym przez najgorzej wykształcony naród w Europie.
                  Jego miłość do pomarańczy jest wielka i ślepa, darujmy mu to ..... a co!!

                  Osobiście kocham swoją Terenię, a podobają mi się i KTM i Triumphy a nawet GS

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                  Ja tylko chciałbym zauważyć, że Marcin traktuje ludzi jak głupków niezależnie od posiadanego motocykla. Cały w tym jego urok - nie jest ksenofobem, bo wszystkich nienawidzi jednakowo ;-)
                  TRAFNIE QPCIO!!!

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                    Ja tylko chciałbym zauważyć, że Marcin traktuje ludzi jak głupków niezależnie od posiadanego motocykla. Cały w tym jego urok - nie jest ksenofobem, bo wszystkich nienawidzi jednakowo ;-)
                    Ja tylko chciałbym zauważyć, że granica pomiędzy urokiem a buractwem bywa trudna do zauważenia.
                    sigpic

                    Komentarz



                      Panowie...
                      Jak to mówią: nawet śmiać się, trzeba też umieć
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        Odbiegliśmy od tematu. Wszystko jedno czy zawieszenie jest przestarzałe i słabe. Nadmierne luzy mają zostać zlikwidowane ze względu na bezpieczeństwo i komfort. Nie paprzmy więcej tematu zimowymi przepychankami. Do tego jest osobny temat: http://www.xtzclub.pl/threads/8653-P...ara%C5%84czowe

                        Komentarz


                          Dokładnie jak piszesz

                          Wracając do tematu, wymieniałem łożysko dolne amortyzatora i doświadczyłem, że pasuje:
                          -łożysko amortyzatora tylnego dolnego firmy ALL BALLS 29-5027
                          do motocykla Yamaha YFM350 Warrior 87-04. Cena jest przystępna i jest ono na Allegro.
                          Zakładać i cieszyć się z jazdy.
                          Pozdrawiam

                          Komentarz


                            A to jeszcze gwoli uzupełnienia jak się montuje nową sprężynę na starym amortyzatorze

                            Patent i zdjęcie autorstwa Prince - felga bodajże 16'tka i nie widać na zdjęciu starej tarczy hamulcowej, która ściskała sprężynę od góry.

                            -wymiana sprężyny amortyzatora.jpg
                            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                            Komentarz


                              Oryginał łożysko z sklepu yama. 204 zł .

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X