Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 750

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam XTZ 750

    Jestem zmuszony sprzedac Babcie Terese.


    IMGP2128.jpgIMGP2130.jpgIMGP2131.jpgIMGP2132.jpgIMGP2133.jpgIMGP2134.jpgIMGP2135.jpgIMGP2136.jpgIMGP2137.jpgIMGP2138.jpgIMGP2139.jpg


    Tak po krótce;

    Rok prod 93 (tak ma we wszystkich papierach), przebieg 73tys, wersja Szwajcarska, po zakupie wymienione swiece, łańcuszek rozrzadu, łożysko główki ramy, zrobione zawory, wymienione wszystkie płyny (olej, hamulcowy, chłodniczy), stelaż pod sakwy (kufry), założone E-09, łańcuch, gniazdo zapalniczki, deflektor, wymienione iglice + plus te rurki w ktorych pracują (needle jet), regulacja gazników , zmienione kierunki + przerywacz, kupiny komplet wszystkich łożysk do kół + wahacz z uszczelniaczami, kufer Givi

    Cena 6200zł

    Dodam iż jest to motocykl pełnoletni więc ideał to nie jest i wymaga dopieszczenia








    Pare fot z Ukrainy
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

    #2
    A jednak nie spelnila oczekiwan?
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      Powiem tak gdybym nigdy nie jezdzil LC8 i nie wiedzial ze moto o takiej wadze moze sie tak prowadzic to bym nie sprzedawal. Tereska jest piekna bez dwoch zdan no ale niestety konstrukcja lata swojej swietnosci ma za soba. Wiecej nie pisze aby sie nie narazac

      .... a jak się nie sprzeda to na wiosne wsadze zawiecho z Kata i się zobaczy.
      Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

      Komentarz


        #4
        Rumpel, skąd jesteś?
        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
        Adwenczur Klab FB
        Adwenczur Klab w sieci

        Komentarz


          #5
          Sosnowiec

          Komentarz


            #6
            doszły gmole , znaczy dojda bo sa w garazu a jeszcze nie zamontowane

            Komentarz


              #7
              he he
              miałem tak samo jak przejechałem się lc8 adv
              od razu teresa poszła na handel
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Ja tak wysłałem trampka na emeryturę
                Teraz mam trzeciego kata i jakoś nie widzę nic innego co mogło by mnie skusić.

                Komentarz


                  #9
                  Będzie jakaś zimowa obniżka ceny

                  Komentarz


                    #10
                    bedzie

                    jabu chyba się przymierza
                    Ostatnio edytowany przez roLLback; 2702.

                    Komentarz


                      #11
                      Śledzik

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Lepi Zobacz posta
                        Ja tak wysłałem trampka na emeryturę
                        Przepraszam za oftopic ale radzono mi trampka jako pierwszy pojazd turystyczny, a mi sie jednak podoba supertenerka. Pytanie - tutaj moze prowokacyjne - ale jak wypada porównanie obu motórów? Do emeryckiej jazdy solo z bagażem po szutrach i dziurawych asftaltach, np.Ukrainy.

                        Komentarz


                          #13
                          Do emeryckiej jazdy TA lepszy, bo Tenera lubi jeździć szybko. Do tego jest sporo cięższa i w terenie trzeba się troche napocić. Jednocześnie TA wybacza więcej błędów przez mniejszą moc i mase. Zaczynałem do TA i wiem, że to było lepsze niż wsiadanie od razu na ST.

                          Komentarz


                            #14
                            albo zobacz mała terese xtz 660

                            Komentarz


                              #15
                              Albo xt600z akurat mam taka na handel :p
                              Take care of your Tenere she will take care of you

                              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X