Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plastiki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plastiki

    mam pytanie czy miejsca gdzie były naprawiane owiewki (klejenie, spawanie) można "przeszpachlować" zwykłą szpachlówką poliestrową czy raczej trzeba użyć (drogiej) epoksydowej,
    generalnie chodzi mi oto aby po lakierowaniu nic nie odpadło nie pękało zbyt szybko itd.
    macie jakieś doświadczenia w tym temacie? jeżeli tak proszę o info
    dzienks
    R.

    #2
    Witaj. Miejsca po naprawie plastiku takie jak spawanie najlepiej wyrównać szpachlą do tworzyw sztucznych. Powód jest bardzo prosty jest ona elastyczna i nie pęka nawet przy gięciu plastiku o 90 stopni (sprawdzone w praktyce) szpachla do tworzyw nie jest wcale droga. Pamiętaj tylko że nakłada się ją cienkimi warstwami około 1mm.
    Spawanie plastików szybko i solidnie również z przygotowaniem pod lakier na gotowo

    Komentarz


      #3
      dzięki za info, sprawa naprawy plastików potoczyła się inaczej niż sądziłem ale na przyszłość będę wiedział, co do szpachli do tworzyw możesz coś polecić (może się przydać następną razą)?

      Komentarz


        #4
        Ja osobiście używam inter troton poliester plastic. Ma odpowiednią elastyczność dobrą przyczepność i nie jest droga.
        Spawanie plastików szybko i solidnie również z przygotowaniem pod lakier na gotowo

        Komentarz

        Pracuję...
        X