Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Możliwe problemy z forum w dniach 6 i 7 października 2012

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Możliwe problemy z forum w dniach 6 i 7 października 2012

    W związku z zamulaniem forum, będziemy przenosić się na inny hosting.
    Przenosiny będą miały miejsce w sobotę wieczór i ewentualnie w niedzielę.
    W tym czasie być może będą trudności z dostępem do forum, lub forum zostanie wyłączone.
    Jeżeli wszystko pójdzie okej, to przez najbliższe 14 dni, będziemy testowali nowy hosting i w osobnym wątku będzie prośba o zgłaszanie problemów/opinii.

    Pzdr
    Robert
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    #2
    A jak znów jaka amba zeżre nam rok historii ?
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      nic nie zeżre, są kopie i dodatkowo w sieci znajduje się mirror forum, który uaktualnia się codziennie w nocy.
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #4
        Skoro Ociec Dyrektor tako rzecze to wierzę ,zresztą i tak nie mam o tym bladego pojęcia wiec muszę
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #5
          A nawet gdyby zeżarło .... to przynajmniej byłoby co odtwarzać .... a nie tylko pisać że "jest na forum tu i tu "

          rootolf - jeżeli są problemy wynikające ze współdzielonego hostingu (gdzieś o tym pisałeś) to możliwe jest że będzie konieczny własny hosting ... wtedy może pojawić się konieczność pokrycia jakichś kosztów ... pisz odpowiednio wcześnie o takiej potrzebie.

          Ja osobiście nie zauważyłem problemów z "zamulaniem" forum .... podobno przez jakiś czas były ogólne problemy w sieci wynikające ze zmian wprowadzanych przez największe firmy w swoim oprogramowaniu ... może to tu został pies pogrzebany?

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
            A nawet gdyby zeżarło .... to przynajmniej byłoby co odtwarzać .... a nie tylko pisać że "jest na forum tu i tu "

            rootolf - jeżeli są problemy wynikające ze współdzielonego hostingu (gdzieś o tym pisałeś) to możliwe jest że będzie konieczny własny hosting ... wtedy może pojawić się konieczność pokrycia jakichś kosztów ... pisz odpowiednio wcześnie o takiej potrzebie.

            Ja osobiście nie zauważyłem problemów z "zamulaniem" forum .... podobno przez jakiś czas były ogólne problemy w sieci wynikające ze zmian wprowadzanych przez największe firmy w swoim oprogramowaniu ... może to tu został pies pogrzebany?
            Może nie trafiłeś na "te momenty" z zamulaniem, ale czasami się zdarzają do tego stopnia, że nie załaduje się strona.
            Nie jest to częste, ale się zdarza.
            Problem w tym, że powyłączałem już sporo opcji w forum, które mogły mieć wpływ na zasobożerność, a tu nadal (chociaż rzadziej) się to pojawia.
            Jest to o tyle dziwne, że występuje w momentach od nas niezależnych, bo nie ma w tym czasie dużo osób na forum.
            Wychodząc z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć spróbujemy w innym miejscu.
            Problemów ogólnych z siecią nie zauważyłem, redtube.com chodzi cały czas elegancko
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              A powiedz proszę czy jest już dostępna ta częsc forum, którą utraciliśmy (z pół roku temu już?)? Jesli tak to czy można ją jakoś zdobyć i odczytać na zwykłej przeglądarce czy mało skomplikowanym programie? Zapomniałem na Biebrzy Ciebie o to zapytać

              W ogóle to mi ani razu nie zamulało forum, zawsze działa jak powinno. Po wyłączeniu tych funkcji nawet szybciej

              Jakby coś trzeba było sfinansować/dołożyć się to jestem chętny.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz

              Pracuję...
              X