Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie gaźników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Pytanie odnośnie gaźników

    Witam, wszystkich
    Od kilku dni męczę się z regulacja gaźnika (w wyciąganiu go nabrałem już wprawy ). Po przeczyszczeniu moto pali tylko że kicha w gaźnik i schodząc z wysokich obrotów wali w tłumik ;/. Jeżeli chodzi o regulacje i serwis gaźnika ośka jest ok, jest cały przeczyszczony, przedmuchany, iglice są ok. Tak myślałem o wymianie świecy (poniżej zdjęcie aktualnej).

    Z racji problemów z regulacją mam małe pytanie, czy ktoś z forumowiczów instalował gaźnik do 660 od MZ 660 BAGHIRA? Bo na zdjęciach wyglądają tak samo ... ale czy dysze itp. rzeczy są takie same?

    Pzdr all

    #2
    prawdopodobnie gaznik podcisnieniowy bedziesz miał do wymiany ale to juz bolączka tego sprzęta... Bedziesz miał ciezka przeprawe lub sie do tego przyzwyczaisz.

    Komentarz


      #3
      Strzały przy schodzeniu z wysokich obrotów to może być niesprawność zaworka air-cut i(lub) nieszczelność dwururki.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #4
        http://allegro.pl/mz-660-baghira-200...686068675.html ciekawa opcja. Jeśli by pasował to ktoś miałby "nowy" niewyluzowany gazior za 150. Jakbym miał kichę z gaźnikiem to chyba bym wziął w ciemno. 150 zł to tylko 30 piw, a skoro silniki takie same to pewnie i gaźnik.

        Komentarz


          #5
          A w xtz660 jest Teikei ?

          Komentarz


            #6
            Jest Teikei, wizualnie wyglada na taki sam ale nie dam sobie reki uciac ze bedzie pasowal, cena przyzwoita.
            Take care of your Tenere she will take care of you

            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

            Komentarz


              #7
              W.g. oznaczenia są takie same, mogą się najwyżej dyszami/iglicami różnić. Wystarczy trochę pogooglać.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                hehe no właśnie, cena bardzo fajna jak za gaźnik Ale póki co jeszcze się wstrzymam, dziś wymieniłem świecę i filtr powietrza oraz wyregulowałem trochę gaźnik. Po regulacji zauważyłem, że moto już nie kicha tak często w gaźnik, ale za to zaczął częściej strzelać w tłumik (Prawie jak jakieś supermoto). A co do gaźnika na razie chyba się wstrzymam. Założę bak, plastiki i odwiedzę kolegę z forum, miał wcześniej małą terese, to może coś pomoże Nie jestem jeszcze pewny zawora "air cut"... Jak będę coś więcej wiedzieć to na pewno dam znać.

                Komentarz


                  #9
                  Na niemieckiej stronie o 660'tce twierdzą,że jednak zamienne nie są ale to jeszcze poszukam i wrzucę jak znajdę bo nie jestem na 100% pewien.
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    #10
                    możesz mieć za mały luz na zaworach ssących i też będzie kichał w gaźnik!!
                    sigpic

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X