Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Maroko z Junakiem :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Maroko z Junakiem :)

    Tak sobie ostatnio przypomniałem że na Gugnach jeszcze po trzeźwemu padło kilka propozycji i chęci wyjazdu w zgranym zespole do Maroka. Odnośnie terminu jeszcze się nie chcę wypowiadać, przede wszystkim zależy mi na zgranym towarzystwie i normalnych ludziach, nie chcę jechać z bananami co całują asfalt tylko i wyłącznie ani z jakimiś hard adventure'ami srającymi tylko po krzakach a na pensjune mówią fuj albo z pijakami trzeźwiejącymi codziennie do 11ej. Wszystko jest kwestią dogadania, przecież nie każdy musi jeździć po piachu albo tylko po asfalcie, ale srania po krzakach przez tydzień nie zniese od razu zaznaczam .
    Jeśli byli by chętni na taki wyjazd to zaproponujcie coś ciekawego, transport motocykli mamy, Kowal z Baśką by ogarnęli co trzeba, wyjazd liczył by 10 dni roboczych czyli max 14 dni z weekendami, trasa do przejechania to ok 4tys km, oczywiście może być i krócej, wszystko zależy od widzimisię kierownika. Jeśli zebrała by się ekipa min 8 osób możemy rozmawiać o kosztach i reszcie. Co Wy na to?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    załozyliśmy niedawno podobny temat


    skoro się nie przyłączasz do niego - TO NAPISZ WPROST, ŻE ZAPRASZASZ TYLKO KTMy

    PS
    wykluczyłeś 99 % ludzi spod znaku ADV:
    ", nie chcę jechać z bananami co całują asfalt tylko i wyłącznie ani z jakimiś hard adventure'ami srającymi tylko po krzakach a na pensjune mówią fuj albo z pijakami trzeźwiejącymi codziennie do 11ej."
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      skoro się nie przyłączasz do niego - TO NAPISZ WPROST, ŻE ZAPRASZASZ TYLKO KTMy
      Ty to napisałeś

      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      wykluczyłeś 99 % ludzi spod znaku ADV
      wiesz że jestem wybredny a kolegów i ekipę do jazdy się wybiera
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        hehe - spoko spoko
        spełniam 2 z 3 kryteriów, bananem nie jestem, piję malutkom wstaję raniutko.... ale niestety "sram po krzakach" i śpię w namiocie - tak jak Kowal zresztą

        tymniemniej.... może jednak połączymy tematy, a najwyżej na miejscu rozdzielimy trasy ?
        a Kowal się wypowie co do jakości noclegów
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Właśnie wróciłem po dwóch miesiącach pobytu w tym pięknym kraju. Super że ekipa chce jechać do Maroka, bez znaczenia czy ze mną czy beze mnie, naprawdę warto. Chętnie podpowiem kilka rzeczy, podam kilka ciekawych tras ect. Oczywiście chętnie też pojadę z Wami jak mnie zechcecie zabrać. Ostatnio odkryłem kilka tras offowych którymi w latach 80tych jechał rajd Paryż Dakar. Najlepszy termin na wyjazd to marzec-maj i wrzesień październik. Inne terminy odpadają ze względu na niedostępność w zimę Atlasu Wysokiego ( śnieg) a w lato wysokie temperatury.
          Ostatnio edytowany przez kowal73; 528.
          podrozemotocyklowe.com

          Komentarz


            #6
            Ale Junakowi podaj jakość noclegów - czy jest ciepła woda, prysznic, glazura w toalecie itd
            Najfajniej jeśli opisałbyś jak to inne grupy robiły - tzn co ile dni pensjuna, czy uda się pensjuna co noc, jaki koszt itd

            Koszt noclegów tam jest zapewne niewielki (więc nikt się wzbraniać nie będzie) ale komfort pewnie też niewielki
            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

            Komentarz


              #7
              Panowie i Panie połączcie wątki bo bez sensu pisać na dwóch stronach
              podrozemotocyklowe.com

              Komentarz


                #8
                To chyba 2 różne imprezy
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  No na to wygląda... ale może i lepiej.
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    #10
                    Natryski co tu pisać kabina z rurką na końcu jakieś sitko woda ciepła jest ale przy tem 30-40 st. to często kompiel w zimnej wodzie która była ciepła
                    oto jeden z kampingowych natrysków
                    a tu po lewej drugi

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Natryski co tu pisać kabina z rurką na końcu jakieś sitko woda ciepła jest ale przy tem 30-40 st. to często kompiel w zimnej wodzie która była ciepła
                    oto jeden z kampingowych natrysków
                    a tu po lewej drugi

                    - - - Zaktualizowano - - -



                    - - - Zaktualizowano - - -



                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Komentarz


                      #11
                      Nie widzę fotek ?
                      Jeśli to z picasy to sprawdź czy nie są z prywatnego (niedostępnego dla niezaproszonych) albumu.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        SDC12771.jpgSDC12947.jpg
                        Ostatnio edytowany przez darti; 522.

                        Komentarz


                          #13
                          Panowie i....Panie - żeby nikogo nie urazić
                          Może zamiast zastanawiać się gdzie spać i sr...ać oraz nad temperaturą wody w prysznicach zróbmy listę chętnych, zaproponujmy termin (im szybciej tym lepiej) oraz ustalmy kwestę ew. zadatku dla kowala tak aby każdy podejmował odpowiedzialną decyzję a nie dziś jadę a jutro już nie. Widząc po temacie Kamila zainteresowanie było średnie bądź pozorne, skoro wyjazd jeszcze nie doszedł do skutku, a temat już jakiś czas wisi - zaczynając od eliminacji potencjalnych współtowarzyszy raczej trudno będzie zebrać grupę na wyjazd Tak jak pisał kowal - proponował bym połączyć tematy co da większą szansę na uzyskanie wymaganego kworum - na miejscu i tak na upartego każdy może jechać w swoją stronę tylko po co !!!! wydaje mi się że w grupie fajniej i raźniej a na pustyni starczy miejsca dla każdego.
                          Na koniec ja się piszę - mogę spać pod gołym niebem albo w hotelu, mogę pić wodę albo wódę , kąpać się w strumyku bądź w basenie - jest mi to zupełnie obojętne - umiem się dostosować do woli większości - przynajmniej w powyższych kwestiach - najważniejsze jest jedno ...... aby przed śmiercią mojej babci Teresy zabrać ją jeszcze raz w miejsce gdzie w latach młodości święciła sukcesy
                          „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                          Komentarz


                            #14
                            Wodę ? Nigdy !
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                              Wodę ? Nigdy !
                              a to chyba arabski kraj - pewnie nic dobrego do picia nie mają - zresztą boje się, że zaleje pałe obudzę się rano a tu ........pustynia i ja sam z moją wierną Teresą
                              „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X