Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LeoVince w XT660Z 2008+

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    W takich tłumikach zużywa się mata wygłuszajaca wiec na pewo będą coraz głośniejsze,
    nie wiem co ile producent zaleca wymianę waty ale to powinno być napisane w manual albo instrukcji.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      W takich tłumikach zużywa się mata wygłuszajaca wiec na pewo będą coraz głośniejsze,
      nie wiem co ile producent zaleca wymianę waty ale to powinno być napisane w manual albo instrukcji.
      Nie znalazłem nic w instrukcji, ale napisałem do przedstawiciela LeoVince w Polsce. Przyznali rację, ale odpisali mi, że nie wiedzą, czy producent przewiduje wymiany w tym tłumiku maty, czy całego tłumika Czekam od nich na info w tej sprawie już 2 tygodnie...
      Nie wiem, czy nie wrócę (przynajmniej na jakiś czas) do fabrycznego wydechu. Chłopak, od którego kupiłem moto mówił mi, że serwis po założeniu tłumika zmienił pod niego ustawienia wtrysku. Faktycznie się tak robi? A jeżeli tak to gdy sam zmienię tłumiki to nie zapalę albo coś przegrzeję?

      Komentarz


        #18
        Nie wiadomo co zmienili w tych wtryskach i mapach, pewnie tylko zwiekszyli dawkę paliwa,
        niektórzy wywalaja albo odłączają sondę lambda przy montazu akcesoryjnych wydechów i podobno jest lepiej ale ja tam nigdy tego nie testowałem.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Wyjaśniła się wreszcie sprawa głośności. Poprzedni właściciel nie zamontował takich okrągłych blaszek z otworami miedzy tłumik a rurę. Dzisiaj je dołożyłem i jest ogromna różnica.

          Komentarz

          Pracuję...
          X