Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy dział na forum - "Moje Moto"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowy dział na forum - "Moje Moto"

    Hej,
    na wniosek kolegi wodora został utworzony nowy dział "Moje moto" : http://xtzclub.pl/forums/35-Moje-moto
    W założeniu ma służyć do opisywania swoich 2oo tudzież prac nad nimi.
    Wszelkie uwagi mile widziane.

    pozdrawiam, Adam
    sigpic

    #2
    To coś dla mnie

    Nie mam uwag, ale będę śledził każdy wątek.
    W końcu może rusze tyłek i zrobię jakies opisy, przeróbki itd.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Ja bym to bardziej widział w formie pisania notatnika, np. temat "ST Bartasowa" i w tym temacie opisane co i jak, bez odpowiedzi innych userów. Adam jak Ty widzisz ten temat? Takie rozwiązanie byłoby chyba najlepsze, bo jak ktoś zacznie opisywać co zmieniał, to zaraz będzie łancuszek odpowiedzi w stylu "ahh", "o jak ładnie" itp i zrobi się zwyczajnie bałagan, nad którym może być ciężko zapanować...
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        Bartas ma racje, niech będzie tak że posty do tematu może dodawać tylko ten co założył temat, uniknie się bałaganu. Ja bym to tak widział.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Już miałam napisać, że nie ma takiej opcji ale jest to jednak wykonalne z punktu widzenia panelu administracyjnego.

          Pozdrawiam,
          Gosia
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Gosienka Zobacz posta
            Już miałam napisać, że nie ma takiej opcji ale jest to jednak wykonalne z punktu widzenia panelu administracyjnego.
            Znaczy się jak z panelu? Mody poprzez "usuń posty"?
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
              Znaczy się jak z panelu? Mody poprzez "usuń posty"?
              Można ustawić uprawnienia grupy "Użytkownicy" we wspomnianym subforum, że mogą dodawać tematy i odpowiadać w swoich wątkach ale nie mogą w cudzych.

              Pozdrawiam,
              Gosia
              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

              Komentarz


                #8
                Nie wiem, czy taki brak "odzewu" nie byłby demotywujący? Ankieta?
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Do tego mogą dojść cenne wskazówki podpowiadających.
                  Ankieta mogłaby być.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #10
                    A ja zaoponuję. Uważam, że jeśli dyskusja się rozwinie, można spokojnie założyć nowy wątek w którymś z podfor i przerzucić do niego odpowiednie posty.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                      A ja zaoponuję. Uważam, że jeśli dyskusja się rozwinie, można spokojnie założyć nowy wątek w którymś z podfor i przerzucić do niego odpowiednie posty.
                      Jeżeli tak, to jeszcze pozostają ochy i achy oglądających, co z nimi?
                      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                      Komentarz


                        #12
                        Można dać notę u góry z krótkim regulaminem/zapisiem, że należy pisać konkrety, a nie nic nie wnoszace zachwyty.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #13
                          Można spróbować, wyjdzie w praniu jak będzie z przestrzeganiem
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            #14
                            Ochy i achy czy też inne komentarze nie będą przeszkadzc (chyba) jeżeli opis motocykla będzie jedynie w pierwszym poście, a wszelkie późniejsze jego opisy czy też dodatki będą dopisywane jako edycja pierwszego posta przez właściciela.
                            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                            Komentarz


                              #15
                              Erwin, edytowanie pierwszego posta będzie niemożliwe. Być może autor swojego wątku będzie chciał zaznaczyć w pierwszym poście, że wbrew zasadom jemu akurat "ochy" i "achy" nie przeszkadzają, więc śmiało

                              Pozdrawiam,
                              Gosia
                              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X