Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[K] [750] Kupię motocykl Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [K] [750] Kupię motocykl Yamaha XTZ 750 Super Tenere

    Po 4 sezonach na Drag Starze oraz "jazdach testowych" na różnych motocyklach - zdecydowałem się na zakup motocykla Yamaha XTZ 750 Super Tenere.

    Planowany zakup: od stycznia 2013.
    Forma zakupu: faktura VAT marża bądź rachunek ( w przypadku zakupu od osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej - zakup przez komis).

    Czego oczekuję, co mnie interesuje:

    - XTZ 750 ST (660 - nie jestem zainteresowany),
    - rocznik 1996 - 1997 (najlepiej 1997, malowanie takie jak motocykl mizoko),
    - motocykl bez przejść - nie bity, nie katowany w terenie, proste lagi i rama, nie składak z kilku motocykli, bez pęknięć, szpachli oraz jakiejkolwiek rdzy,
    - silnik w bardzo dobrym stanie technicznym (bez ubytków oleju, stuków, puków i trzasków),
    - wałek zdawczy, kosz sprzęgłowy, główka ramy - w bardzo dobrym stanie technicznym,
    - przebieg do max. 60 tys. km (góra 70 tys. km),
    - najlepiej zarejestrowany (może być również sprowadzony/opłacony),
    - cena do uzgodnienia (jestem świadomy, że motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym ma większą wartość).

    Jeżeli na forum są osoby, które sprowadzają motocykle zza granicy i są w stanie sprowadzić taki motocykl możemy się dogadać co do szczegółów. Wszelki kontakt na priv-a.
    Wiem, że będzie ciężko ale może się uda...

    Dzięki i pozdrawiam
    Krzych
    Ostatnio edytowany przez Krzych; 2882.

    #2
    Dla osób zainteresowanych sprzedażą oferuję "korektę licznika" do stanu zadawalającego nabywcę

    Powodzenia!

    ps.żeby nie było-nie nabijam się, ale wymagania co nie co wyśrubowane. Naprawdę życzę powodzenia!
    Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      Z takimi wymaganiami to po nówkę do salonu proponuję
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        też mi sie podoba i tak jak Wam motyw z licznikiem najbardziej
        z tym, że jedyne co bym zmienił w tym ogłoszeniu to nie cena do ugodnienia tylko cena nie gra roli !!! Ale chłop przynajmniej wie czego chce (rocznik 96 wszystko jak nowe)

        Komentarz


          #5
          "zapytanie ofertowe" napisane lepiej niż w niejednym dziale zakupów niejednej korporacji
          brakuje jeszcze "termin ważności oferty"


          zupełnie szczerze: podziel sobie przebieg 60 000 km przez 16 lat ... szanse na motocykl klasy ST z przebiegiem rocznym śr 3 700 km masz minimalne... tyle to na chromowanej armaturze w niedzielę na ryneczek przez 4 najcieplejsze miesiące w roku się najeździ

          ps. ale jednak jakieś są .. moja ze szwajcarii w wieku 18 lat miała org 65 000 ...
          Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            Napisałem przecież, ze będzie ciężko ale... dla chcącego nic trudnego...
            Są różni sprzedawcy, u których można kupić moto w bardzo dobrym stanie technicznym (chociażby tu http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1058311). Co prawda nie widziałem jeszcze ST ale... AT, TA, DR.

            A co powiecie chociażby na takie ogłoszenia? :


            Komentarz


              #7
              Coż, te ST nie spełniają Twoich oczekiwań, bo mają ślady rdzy
              Co do DRki- TUV z przebiegiem nie jest potwierdzeniem przebiegu No chyba, że masz komplet od nowości. Niemniej, wygląda przyzwoicie i jest to też fajny motung.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz

              Pracuję...
              X