Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Naklejki do ST, komplet.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Naklejki do ST, komplet.

    Sprzedam komplet naklejek do ST, dorabiane do poniższego malowania:



    W skład wchodzą: 2x Super Tenere, 2x 750, 1x Yamaha na czachę.
    Kupiłem 2 komplety, bo jeden ukryłem przed remontem domu, a po remoncie nie mogłem ich znaleść. Wczoraj przypadkiem na nie trafiłem.
    Płaciłem za nie 45zł, oddam za 35 z wysyłką.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Naklejki jadą do Mario.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    hej sprzedałeś naklejki?

    Komentarz


      #3
      Sprzedałem.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        nie wiesz gdzie można kupić?

        Komentarz


          #5
          Moge Ci zrobic, drukowane, mocno zblizone do oryginalu
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Hej moja ST jest w tym samym malowaniu .Jestem w trakcie nagrywania tematu w NL ZA 40 euro komplet jesli wypali to postaram sie załatwić dla ciebie jesli oczywiscie będą dobrej jakości i cena Ci pasuje .Lub opcja nr 2 zobacz porzednie posty w dziale kupię ,tam ja pytałem o naklejki i w odp. któryś z kolegów dołaczył link z włoskiej strony za 66e plus 9euro przesyłka

            Komentarz


              #7
              a kiedy będziesz coś więcej wiedział? bo mam czarny motocykl a lakiernik czeka

              Komentarz


                #8
                Na allegro są po 45 też.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  na allegro są dostępne z plotowanym z foli monomerycznej napisem SUPER oryginał był drukowany.
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Hej jutro wyjeżdzam i wracam za dwa tyg .Z tym holendrem będe się widział też jutro ,na bazie mamy neta więc może coś napisze .Jeśli czas cię goni bierz te od mody .W NL jeżdze cięzarówką więc z netem problem .Jeśli chceż to podaj nr.tel. napiszę smsa .pozdrawiam Motorek

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez mody Zobacz posta
                      Moge Ci zrobic, drukowane, mocno zblizone do oryginalu
                      ile by kosztowało samo "750" na boczku do tego malowania - białe, pierwswze zdjęcie. Ewentualnie komplet.
                      XTZ750 '92; AN650A '07 - www.burgmania.net

                      Komentarz


                        #12
                        Tez mam pytanie
                        Mody,czy mozesz tez zrobic naklejki na boczki tylne ?
                        Chetnie bym zakupil.

                        Komentarz


                          #13
                          Hej, na aledrogo ma gość te naklejki na tył
                          XTZ750 '92; AN650A '07 - www.burgmania.net

                          Komentarz


                            #14
                            Witam ja po długim szukaniu dorobiłem u mnie niedaleko w miasteczku za 160 z naklejeniem postaram się wysłać zdjecia po 9tym moim zdaniem wyszło super mam malowanie 94r

                            Komentarz


                              #15
                              odświeżam... -więcej tu - http://www.xtzclub.pl/threads/14601-...239#post182239
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X