Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany wyjazdowe na 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plany wyjazdowe na 2013

    Sprawdzało się w poprzednich latach, więc zakładam na 2013 - KTO, KIEDY, GDZIE się wybiera? Podajcie też charakter wyjazdu, ograniczenia i czy szukacie towarzyszy

    Mamy jak na razie:
    - zwyczajowe Wilkasy w majowy weekend?
    - zlot XTZ CZ_SK_PL około 10 czerwca
    - moje MRU dla pasjonatów fortyfikacji około 28 czerwca
    - rozpoczęty temat (a nawet dwa): Maroko
    - Ofca: Kirgizja

    .....
    co tam jeszcze ?
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    #2
    W marcu 5. edycja rycia u trocina

    Planuje na zlot xtz pojechac jak praca pozwoli
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Ja na weekend majowy (w sumie max 9 dni) wybieram sie do Chorwacji, Czarnogory. jak bedzie dobrze szlo to Albanie i Grecje zachacze (wiem, ze to sporo km na tyle dni, ale ja tak lubie ).
      Rok temu spotkalismy sie w Chorwacji z Bartasowa ekipa, w tym roku moze tez.
      Raczej bez typowego offu, jakies lokalne drozki tak, ale bez wbijania sie w teren.
      Jakby ktos reflektowal dolaczyc to ewentualnie zaloze osobny temat.

      Komentarz


        #4
        Ja na przełomie lipca i sierpnia jak o roku jade w Polske. Choć tym razem prawdopodobnie będzie małe zahaczenie o niemcy. Baza prawdopodobnie w okolicach Szczecina.
        Chcemy razem z kumplem pojechać do Peenemünde. http://pl.wikipedia.org/wiki/Peenemünde
        Jeszcze tylko musimy poszukać co jeszcze w tych okolicach jest "militarnego " do obejrzenia

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez RadziX Zobacz posta
          Chcemy razem z kumplem pojechać do Peenemünde. http://pl.wikipedia.org/wiki/Peenemünde
          Jeszcze tylko musimy poszukać co jeszcze w tych okolicach jest "militarnego " do obejrzenia
          niewiem czy to militarne ale warto zobaczyć najwiekszy hotel swiata którego hitler niezdażył do końca wybudować. nazywa sie to Prora i jest niedaleko Penemunde.

          Komentarz


            #6
            Ja Wilkasy odpuszczam, podobny dystans mam do RO, więc jeśli pogoda dopisze, to będzie pierwsza szybka wyprawa. Sierpień - Czarnogóra i Albania z Sowizdrzalem. Później mam nadzieję Maroko, ale nie wiem czy to już nie przejdzie na początek 2014.

            Komentarz


              #7
              Dzięki Scorpion . Jak po drodze to pewnie zajrzymy tam. NIe tylko militarne rzeczy oglądamy ale i historyczne. Troche już się tego zebrało. 4 lata tak śmigamy

              Komentarz


                #8
                no to ja:

                * Kirgizja
                * jakis drugi wyjazd na jesieni. Niestety - nie wiem jaki i gdzie, bo nie wiem jak bedzie wygladala kwestia urlopowa i finansowa jak juz znajde droge do Polski.
                - plan maks to kolko wokol polwyspu Iberyjskiego z ominieciem wszystkich atrakcji turystycznych, ktore beda wymienione w przewodniku. Czyli Hiszpania i Portugalia totalnie nieturystycznie
                - plan realny - Bosnia. Wszystko co fajne w Bosni.
                - plan minimum - Roztocze / Lubelszczyzna lub Zachodnio-pomorskie i lubuskie.

                Oprocz tego bardzo, bardzo bym chcial sobie zrobic motocyklowo-szutrowy weekend czy dwa po Mazowszu / Lodzkiem / Mazurach, etc
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez scorpion Zobacz posta
                  niewiem czy to militarne ale warto zobaczyć najwiekszy hotel swiata którego hitler niezdażył do końca wybudować. nazywa sie to Prora i jest niedaleko Penemunde.
                  Prora jest na wyspie Rugia, przepięknej - znanej m.in. z białych klifów

                  Na samą wyspę i jej przyrodę warto poświęcić 2 dni

                  sam obiekt jest zamurowany i zdewastowany - robi wrażenie długością ... ale niewiele jest tam do "zwiedzania".


                  Polecam nabrzeże gotowe do cumowania najwiekszych statków (przy okazji: teren jeszcze 2 lata temu był trochę "niczyj" i widzieliśmy, że Niemcy biwakowali bez stresu)


                  zdj:
                  Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    #10
                    dzięki Panowie za info
                    Faktycznie , obie rzeczy robią wrażenie

                    Komentarz


                      #11
                      na południe

                      myślę o ponownym wypadzie na południe. Macedonia, Albania, Montenegro, Chorwacja i do Wawy. termin to 30 maja na dwa tygodnie. Trasa w Albanii tylko na terese kto się pisze ?

                      Komentarz


                        #12
                        Witam
                        Dla mnie priorytetem na przyszły 2013 rok jest dojść do formy i zrealizować mój pomysł na :
                        1) Zlot XTZ w czerwcu
                        2) Polska w 17 dni. Sierpień
                        3) Bieszczady - wrzesień
                        4) i traski po okolicy dalszej i bliższej

                        no mam nadzieję że te skromne plany uda się zrealizować chociaż w części
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          #13
                          Ja mam w Planach 3 podróże:
                          - Czarnobyl
                          - Grecja (PL--->Słowacja--->Węgry--->Chorwacja--->Montenegro--->Albania--->Grecja--->Turcja (Istambuł)--->Bułgaria--->Rumunia--->Ukraina--->PL)
                          - No i na Woodstock na motorku

                          Do zrealizowania min 2 z tych 3 planów, wszystko zależne od funduszów, jeszcze nad żadnym planem się zbytnio nie pochylałem, po prostu na razie sobie z grubsza tak wymyśliłem.
                          Jazda wkoło komina naturalnie też
                          Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

                          Komentarz


                            #14
                            zobaczymy sie na woodstocku

                            Komentarz


                              #15
                              Ja planuję Maroko wiosną a później Islandię.
                              Może uda się jeszcze złombol.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X