Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kapiąca oliwa problem ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] kapiąca oliwa problem ??

    Witam witam

    Pierwsza sprawa wygląda tak:

    po zmianie oleju przykręciłem dekielek od filtra olejowego i stamtąd mi trochę sączy. Chyba to normalne zwłaszcza że nie było tam żadnej podkładki.

    Druga sprawa, zaczęło mi się sączyć z rozrusznika... lub z części pod silnikiem w złotej obudowie. Nie było tego wcześniej proszę o info kto miał taką sytuację, lub co się może dziać

    Może tak ma być ??

    #2
    Miałeś taki duży o-ring pod pokrywą filtra oleju? Niezgubiłeś metalowej tulejki z gumowym pierścieniem uszczelniajacym również z pod pokrywy oleju?
    Z rozrusznika mi też lekko się poci, ale podobno u innych też tak jest. Ktos z forum wymieniał o-ring na rozruszniku, podał fotę i wymiary - poszukaj.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Jeśli chodzi o gumową uszczelkę to jest ona oczywiście założona, chodzi mi o odstającą rurkę która wychodzi z tej obudowy i prowadzi kawałek dalej.

      Komentarz


        #4
        W mojej ST też pojawił się irytujący wyciek spod rozrusznika. Trochę mi się nie chce grzebać bo sezon i olej zmieniony niedawno, ale chyba trza. Więc pytanie: jaki oring i jak to się robi (i na co jeszcze zwrócić uwagę).

        Komentarz


          #5
          Mam taki oring na sprzedaż (info na PW), a o wyjmowaniu rozrusznika już był temat, w którym kilka osób i ja napisało jak to zrobić.

          Sprawdz czy spod rozrusznika, może puszczać też simmering na wałku zdawczym lub skapywać nadmiar oleju (jeśli smarujesz łańcuch olejem lub czymś olejopodobnym) z syfu który przykleił się w komorze łańcucha.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz

          Pracuję...
          X