Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    o właśnie drugi link, mozna zamówić każdą rzecz z osobna a ceny dość przystępne

    Komentarz


      #17
      Ten zestaw z alegro jest firmy Keyster, jest to ten sam zestaw który jest podany w drugim linku Łojka.

      Komentarz


        #18
        Jaro-Ino , jak będziesz zamawiał części do gaźnika to może za jednym zamachem zamówiłbyś mi dwie dysze ?
        Partycypuję w kosztach przesyłki.
        Pozdrawiam.
        Jarek11
        Papacool

        Komentarz


          #19
          Zamówiłem dwa zestawy zobaczymy co to będzie

          Komentarz


            #20
            Ale ja będe brał te z allegro, a nie wiem czy gość rozbija to na części i czy jest sens brać razem, a potem do Ciebie przesyłać. Jeśli te z allegro są ok, to nie będe kombinował z zagranicą

            Komentarz


              #21
              Nie rozbije, pytałem.

              Zobaczymy co przyjdzie

              Komentarz


                #22
                Przyszły mi dziś zestawy, i powiem że podoba mi się wykonanie części
                Zobaczy co warte w po kilku sezonach

                Komentarz


                  #23
                  Czy to wygląda na koniec iglic?
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                    #24
                    Niestety
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #25
                      Dodam jeszcze, że po dokładnych oględzinach rurek emulsyjnych, w których poruszają się iglice otwór wewnętrzny nie miał już kształtu okrągłego ale jajowego. Prawdopodobnie przez to duże spalanie. Będzie porównanie po wymianie iglic i rurek.

                      Komentarz


                        #26
                        Lub www.mikuni.pl w Szczecinie

                        Komentarz


                          #27
                          A tak wyglądają moje wytarte rurki, może dobrze nie widać ale mają kształt jajowaty.
                          rurka1.jpgrurka2.jpg

                          Komentarz


                            #28
                            Super zdjęcia , wytarte rurki emulsyjne widać jak na dłoni
                            sigpic "...viva la pasion del enduro..."

                            Komentarz


                              #29
                              Poniżej wklejam treść maila jakiego napisałem i odpowiedź z firmy http://www.redhotchilicustoms.com/ (to samo co www.mikuni.pl w Szczecinie )

                              ja zamówię w przyszłym tygodniu, może jakieś zamówienie zbiorcze zrobimy?


                              witam
                              taki zestawik kosztuje 59,30 euro x 4,2zł = 249zł. Przy wpłacie na
                              konto wysyłka 5zł! W tej chwili mieliśmy dostawę, następnej spodziwamy
                              się ok środy/czwartku... Ogólnie - na rzeczy z Kedo u nas trzeba
                              czekać 1 dzień = jeżeli złożymy zamówinie do 14tej to ok 12:00 dnia
                              następnego mamy towar u siebie.
                              Tak, można u nas zamawiać z KEDO co tylko chcecie, to samo dotyczy
                              części Mikuni (jesteśmy wyłącznym importerem na PL)
                              ps. Jeżeli zrobicie jakieś większe grupowe zamówienie to dostawa
                              będzie na dzień następny (no chyba że czegoś im zabraknie)
                              pozdro

                              07.03.2013, yogg@interia.pl <yogg@interia.pl> napisał(a):
                              > Witam.
                              > Kolega z forum zamawiał u państwa podobny zestaw i polecił mi Was

                              >
                              > Potrzebuję do Yamahy XTZ 750 z 1991r w wersji niezdławionej 3LD :
                              >
                              > 2 szt iglice 5c19
                              > 2 szt rurki emulsyjne iglic
                              > 2 szt tłoczków ssania
                              >
                              > tj w załączniku zaznaczone na czerwono.
                              >
                              > Jaki jest koszt tych części ?
                              > jaki jest koszt wysyłki do Lublina przy płatności z góry
                              przelewem?
                              > Jaki jest czas realizacji zamówienia?
                              > Czy można zamówić przez Was dowolne cześci z Kedo ?

                              Komentarz


                                #30
                                Dla mieszkańców Szczecina i okolic jest do dobre źródło elementów gaźnikowych, bez kombinacji z przesyłki z Niemców. A może jak się raz zrobi to na kilka lat będzie spokój.




                                Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
                                Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: poprawa kodowania

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X