Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Spoko.
    Teraz masz pewność

    Komentarz


      #47
      To ja od siebie

      Main jet to dysza główna, ma ona oring - rozmiar 142,5

      Ta wkręcana któa trzyma mostek to jest 70 - dysza startowa - starter jet

      Dysza w trzeciej "tulejce", również wkręcana (cienka, długa) to pilot jet - 42,5, dysza pilotująca, odpowiada za wolne obroty (bieg jałowy).

      Więcej sami z tego korpusu dysz nie wyciągniemy

      WAŻNE!!! Jeśli oring na dyszy głównej jest peknięty lub jeśłi dysza wkłada się w gniazdo z wielkim luzem, oznacza to, że paliwo zamiast przez dyszę leje się obok. No i spalanie jest wtedy większe, a walka z poziomem paliwa, iglicami jest bezsensowna.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #48
        wszystko jest ok tylko dziwi mnie ze we wszystkich serwisowkach w necie te dwie dysze sa poprzestawiane (nr 9 i 10 na obrazkach kilka postow wyzej)

        Komentarz


          #49
          sorki że się w trące czy ktoś zamawia zestawy naprawcze

          Komentarz


            #50
            Witam .
            Ja zamawiałem części do gaźników mikuni w firmie ze Szczecina Red Hot Chili Customs .

            Ceny części znajdziesz na stronie KEDO

            20130515_165523.jpg
            20130515_165548.jpg
            20130507_192215.jpg
            sigpic "...viva la pasion del enduro..."

            Komentarz


              #51
              jak by ktoś szukał podstawowego zestawu
              http://sklep.intercars.com.pl/#/dyna...LEP&msg=YAMAHA XTZ 750 (Sup.Tenere)

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez sewer Zobacz posta
                jak by ktoś szukał podstawowego zestawu
                http://sklep.intercars.com.pl/#/dyna...LEP&msg=YAMAHA XTZ 750 (Sup.Tenere)
                Ja tam widzę tylko gumy
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #53
                  Jeśli pojawił się u kogoś w tym roku temat naprawy gaźnika w jego XTZ 750 , to dysponuję jeszcze dwoma nowymi zestawami naprawczymi (tymi dużymi) firmy KEYSTER takimi jak http://allegro.pl/zestaw-naprawcz-ga...067791191.html Z ceną możemy się dogadać

                  Komentarz


                    #54
                    Witam !
                    Nie chcę zakładać nowego tematu, bo ta wiadomość będzie dotyczyła regeneracji gaźnika.
                    Rozebrałem swoje gaźniki i porobiłem zdjęcia poszczególnych elementów. Na moje oko nie jest źle ze zużyciem, ale nie mam punktu odniesienia.
                    Postanowiłem wstawić zdjęcia, może ktoś bardziej kumaty w temacie mógłby mi pomóc w ocenie stanu tych podzespołów. Poniżej zdjęcia:

                    Komentarz


                      #55
                      Kwestia zastanowienia czy warto, małe zestawy naprawcze do wydatek niewielki, duży z iglicami, dyszami ale bez iglic ssania to około 250 x 2 plus iglice ssania (chyba 140 za dwie).
                      To tylko doraźna naprawa, lepiej zainwestować w nowe gaźniki i uczyć się na błędach innych w tym moich również.
                      Gaźniki od Ducata na ebay-u, wątek jest na wiki.

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                        (...)
                        Gaźniki od Ducata na ebay-u, wątek jest na wiki.
                        - gdzie na wiki?, nie widzę.

                        Komentarz


                          #57


                          Kiedyś widziałem to były tańsze te gaźniki, teraz kwota to 1500zł - według mnie lekkie przegięcie z tą ceną i nie wiem czy mi się to zdąży w paliwie zwrócić.

                          Komentarz


                            #58
                            Poczekaj az wlosi wystawia. Zaplacilem 660 z przesyłką i opłacało sie. Juz na wyjeździe do Rumunii polowa sie zwrocila.
                            Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

                            Komentarz


                              #60
                              Z mojej zadnej znajomosci wloskiego wynika, ze w tytule jest wyraz kopia, kategoria uzywane. W opisie za to nowe i oryginalne a w dalszym opisie brak membran, iglic i sprezyna przypadkiem zabladzila.
                              Znaczy taka ukladanka.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X