Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Nie te. Użytkownik ma nick bosimotori czy jakos tak.

    Komentarz


      #62
      Bosisio motori
      jak już ich nie ma na ebayu ślij do nich maila przez stronę.

      Komentarz


        #63
        Po angielsku da radę się z nimi dogadać ? Ma ktoś może gotową wiadomość (jako przykład) jak do nich napisać ? Na jakich zasadach dokonać wpłaty, bo przecież jest inna waluta ?
        Będę wdzięczny za pomoc w zamówieniu.
        Ostatnio edytowany przez Michallres; 3877.

        Komentarz


          #64
          Ja kupowałem przez e-bay, płaciłem z pekao s.a. bo mają najlepszy przelicznik walutowy.
          Po angielsku się dogadasz, zapytaj kiedy będą mieli gaźniki. Jak potrzebujesz pomocy daj znać.
          P.S. widziałem Cie kiedyś w Złoczewie, machałem ale bez odzewu

          Komentarz


            #65
            No właśnie widziałem kiedyś tereskę na przeciwko eko i miałem lekkie zdziwienie i może przez to hehe ---> wybacz
            Ja w sumie teraz w Łodzi mieszkam i studiuję
            Odezwę się na PW
            Ostatnio edytowany przez Michallres; 3877.

            Komentarz


              #66
              Czy włosi dalej dilują tymi gaznikami ? Cena w Polszy 2200 zł

              Komentarz


                #67
                myślę że italia już odpada , ja jak szukałem ponad miesiąc po necie to przez przypadek jeszcze od włocha kupiłem w dośc dobrej cenie i to miał ostatnią sztukę i tylko z opisem modelu gaźników a nie do czego pasują. te co są na ebay to widziałem że to właśnie ten polak sprzedaje. tak więc raczej musisz raczej przygotować się na taką cenę i obstawiam że z roku na rok będzie rosła. widze ża jak znika mu z ilości sztuk dostępnych ( czyli ktos właśnie kupił )to gość zawsze troszkę podnosi cenę. myslę że sam śledzi tez dostępność w europie i dlatego może sobie pozwolić na podnoszenie cen.

                Komentarz


                  #68
                  Wolny rynek. Popyt i podaż .

                  Komentarz


                    #69
                    Przymierzam się do zakupu zestawów naprawczych. Co lepiej wziąć Keyster czy Kedo? Cena podobna, który z nich jest lepszej jakości?

                    https://maxmoto.pl/zestaw-naprawczy-...,id121234.html

                    https://www.kedo.de/com/ssl/php/Chan...1omc3na49rkn20

                    Komentarz


                      #70
                      Miałem te z Kedo, a finalnie skończyło się na nowych gaźnikach.

                      Komentarz


                        #71
                        Rozwin temat poprosze. Nowe gazniki bo to z kedo sie nie nadaje, czy nowe gaźniki bo te do ktorych je wkladales byly zajechane i mimo ze zestaw z kedo byl ok to gaznik nie byl ok. Czyli odpowedz dotyczyla gaznika nie zestawu.

                        Komentarz


                          #72
                          Ja miałem KEDO w gaźnikach przed zmianą na 850.
                          Poprawiły zachowanie silnika, był płynniejszy i odczuwalnie lepiej reagował na gaz.
                          Jednak dla mnie najważniejsze było, że mocno ograniczyło się kopcenie przy mocnym odwijaniu.
                          Spalanie odrobinę spadło, ale nie tak, jak tego oczekiwałem.
                          Gdzieś ciągle mam te graty z zestawów KEDO.

                          Komentarz


                            #73
                            No własnie to kopcenie skłoniło mnie do poszukiwań zestawu.

                            Na ebaju mozna dostac zestaw za 175x2+45 = 390pln
                            W kedo 450, sama przesylka do PL to 90zl
                            https://www.kedo.de/com/ssl/php/art_detail.php?f_page=ArtDetail&f_param=94020&f_su b=4

                            KY-0568

                            Vergaser Reparatursatz für Yamaha XTZ 750 Super Tenere 3LD 3WM XTZ750 XTZ | Auto & Motorrad: Teile, Motorrad- & Rollerteile & -zubehör, Ansaug- & Kraftstoffsysteme | eBay!
                            Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez dex Zobacz posta
                              ...Poprawiły zachowanie silnika, był płynniejszy i odczuwalnie lepiej reagował na gaz.
                              Jednak dla mnie najważniejsze było, że mocno ograniczyło się kopcenie przy mocnym odwijaniu.
                              Spalanie odrobinę spadło, ale nie tak, jak tego oczekiwałem.
                              Miałeś zestaw naprawczy? Czy to: https://www.kedo.com/ssl/php/art_det...no65p6hnhb92j0

                              Komentarz


                                #75
                                Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                                Mi ten link wyrzuca do glownej strony

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X