Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

    Witam, gdzie można dostac iglice ssania do tenery
    Czy da się zregenerowac stare?

    #2
    kedo.com
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zestaw naprwczy gaźnika xtz 750

      Czy ktoś z forumowiczów korzystał z tego zestawu ???

      http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-g...933547396.html

      ciekawe co to jest??
      jak z jakością i trwałością ??

      Komentarz


        #4
        to samo co w larssonie, gumy puchną i ogólnie kicha ale zawsze to nowy zaworek
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          mi głównie potrzebne są rozpylacze i iglice

          Komentarz


            #6
            oj no właśnie nie wiem bo chyba ktoś zaczął ściągać do Polski te zestawy lepsze jak z kedo.com czy ebaya

            cos takiego znalazłem http://kedo.com/ssl/php/art_detail.p...6176cac921db91
            Ostatnio edytowany przez Janas_WaWa; 642.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              to samo co w larssonie, gumy puchną i ogólnie kicha ale zawsze to nowy zaworek
              IMO to akurat niekoniecznie jest zestaw larssonowy - tamten nie zawiera dyszy, iglic, etc. - tylko gumki + zaworek.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Mam gaźniki, które zapewniają mojej tenerze spalanie 9-12 litrów. Przymierzam się do zestawów naprawczych, bo gumy stare, uklepane, na iglicach ślady powycierania ich.
                Mam wielką nadzieję, że to pomoże i ograniczy spalanie do akceptowalnego poziomu.
                I moje pytanie: co w takim razie wybrać, żęby być zadowolonym? Czy sam zestaw naprawczy wystarczy? Iglice ssania mam z kedo, nówki sztuki.
                Czy jest możliwość, że spalanie jest wynikiem uszkodzenia czegoś w korpusach gaźników czego nie wymienie? Czy aircuty mają jakiś wpływ na spalanie?

                Komentarz


                  #9
                  Ew. jeszcze możesz mieć zużyte przepustnice i prowadnice (te plastikowe). W korpusach gaźników raczej słaba szansa - ew. jakiś kanalik przytkany (n.p. za pilotem), więc jak już je wybebeszysz do wymian można je dać na myjkę ultradźwiękową.

                  Jeszcze jedna rzecz która mi przychodzi do głowy to zbyt miękkie/skracane sprężyny przepustnic (przepustnica otwiera się szybciej i wyżej), ale to to raczej mało prawdopodobne.
                  Prawdopodobnie problem tkwi w wyrobionych/rozkalibrowanych rozpylaczach, iglicach i dyszach głównych.

                  pozdrawiam, Adam
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    w 90% przypadków wysokiego spalania, będzie miał na to głównie stan rozpylacza i iglicy, no i zaworki ssania, takie jest moje zdanie
                    3 lata temu rozbierałem swoje gaźniki w maczek, każdy element wówczas dokładnie obejrzałem, i wtedy w stanie agonalnym był membrany, zaworki ssania,
                    Membrany wymieniłem razem z przepustnicami i prowadnicami (takie białe ślizgi) części były używane ale w stanie niemal idealnym pochodziły z gaźnika YZF 750R,
                    Wówczas nie wymieniłem iglic i rozpylaczy (moje określenie) a bardziej fachowo RURKA EMULSYJNA, bo po prostu nie pasowały, a moje nosiły już znaczne ślady zużycia.
                    A że mam zamiar znowu zajrzeć do gaźników, to pasuje już te elemęty wymienić.
                    Ostatnio edytowany przez Yogi; 13.

                    Komentarz


                      #11
                      Czyli jaki zestaw naprawczy zamawiać? Ten z allegro czy ten z kedo? Będzie to ktoś zamawiał, żeby zrobić to za jedną wysyłką? BO wiosna za pare tygodni zawita, a gaźniki trzeba w mak rozebrać, paczke dostać i to poskładać, a potem wyregulować.

                      Komentarz


                        #12
                        poszukaj gdzies pisalem o firmie z niemiec i mozesz zamowic pojedyncze elementy ja tak zrobilem

                        Komentarz


                          #13
                          Ale moje gaźniki jak na razie mają nowe iglice ssania i myśle, że wszystkie gumy i dysze oraz iglica i emulsyjna powinny być nowe A niemiecka firma to chyba kedo.
                          Orientuje się ktoś czy te z allegro to są zestawy takie jak z kedo?

                          Komentarz


                            #14
                            to nie bylo Kedo jak znajde to zzapodam

                            Komentarz


                              #15
                              Tu coś jest

                              Yamaha motorcycles and scooters are going from strength to strength. If you own one then look no further than Wemoto to get all your motorcycle parts online.


                              i tu

                              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                              Loud pipes save lives...
                              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X