Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy gaźnika xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Pewnie chodzi o to:

    https://www.kedo.de/com/ssl/php/art_...a0s2q1oll99rl1

    - - - Zaktualizowano - - -

    Pewnie Lisowi chodzi o to:

    https://www.kedo.de/com/ssl/php/art_...a0s2q1oll99rl1

    40EUR za gaźnik + przesyłka 20EUR daje jakieś 100EUR czyli 450PLN. To podobnie jak Keyster z polskiego sklepu. Pytanie co będzie lepsze...

    Komentarz


      #77
      Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
      Mi ten link wyrzuca do glownej strony
      A mi wszystkie pozostałe ze strony KEDO, oprócz mojego...
      Coś mają nie halo z tym linkowaniem.
      Wpisz nr produku: 33072.

      Komentarz


        #78
        Czyli to

        2020-07-08_214446.jpg

        Tylko wg tego co było wcześniej pokazane w tym wątku, rurka z która współpracuje iglica tez się wyciera, nawet bardziej niż iglica. Wiec to może niewiele zmienić jak drugi element bedzie zużyty tak jak jest.

        ---

        To z ebaja to tez zestaw od keyster.

        Komentarz


          #79
          Tylko zapytałem kolegę dex'a, czy miał zestaw naprawczy, czy ten "odchudzający" /zmniejszający zużycie paliwa? To różne zestawy.

          Komentarz


            #80
            HA! Ale Was w błąd wprowadziłem.
            Najmocniej przepraszam.

            Znalazłem właśnie pudełko po tych zestawach.
            Kupowałem jednak KEYSTER-y nr. KY-0568
            KEDO kupowałem iglice ssania nr. z paczki 28152; M1F9; 1F16

            Komentarz


              #81
              Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
              Rozwin temat poprosze. Nowe gazniki bo to z kedo sie nie nadaje, czy nowe gaźniki bo te do ktorych je wkladales byly zajechane i mimo ze zestaw z kedo byl ok to gaznik nie byl ok. Czyli odpowedz dotyczyla gaznika nie zestawu.
              Wybacz proszę mą oszczędność Zestawy poprawiły oddawanie mocy i płynność pracy silnika, zmniejszyło się nieznacznie spalanie. Po dwóch latach objawy - kopcenie na czarno i duże spalanie przy braku mozliwości poprawy poprzez regulacje zdecydowało o kupnie nowych. Tylko, że wtedy udało mi się kupić nowe gaźniki za 650 zł, a teraz różnica jest znaczna.

              Komentarz


                #82
                Ja mam załozony szwajcarski kit z Kedo - chyba ten - 33072. Iglica ma tu kształt bardziej walcowy niż stozkowy do tego są mniejsze dysze.
                Do tego obowiazkowo nowe rurki emulsyjne i iglice ssanie. Wynik spalanie 5-6 l/100km. mój rekord to 4,5 l/100 ale wtedy jechałem z żoną - ona na varadero 125 więc całą trasę kasowałem tylko luz na manetce gazu :-).

                jest trochę problemu z ustawieniem gaźnika, mieszanka jest mocno zubozona i ja wykręciłem śrubkę od skladu mieszanki chyba na 6 obrotów dopiero zaczął równo chodzić i świeca nabrała koloru takiego jak trzeba. Zrobiłem na im ponad 10 tys km. Narazie OK.

                Komentarz


                  #83
                  Odświeżę nico temat.
                  Moja babcia zaczyna pokazywać różki i po wyeliminowaniu potencjalnych problemów z zapłonem szykuję się do demontażu, czyszczenia i synchronizacji gaźników, a co za tym idzie przy okazji jak już będą na stole, wymiany zużytych elementów. Jak prawie wszystko w moim sprzęcie spodziewam się full oryginału, co najprawdopodobniej będzie oznaczało sporo podzespołów do wymiany. Rok produkcji 1990 i około 60 tyś przebiegu.
                  Przeglądałem cały temat, ale większość linków już nieaktualna, lub dotyczy starych ofert. Dość dużo ofert tej firmy pojawiło się na portalach aukcyjnych i w sklepach, a ja chciałbym zapytać, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z produktami firmy Keyster.
                  Ewentualnie, co oprócz widocznych w zestawie elementów powinienem jeszcze brać pod uwagę. A może są inne, lepsze i sprawdzone zestawy?

                  Komentarz


                    #84
                    Co prawda nie doktoryzowałem się jeszcze z gaźników w XTZ, ale trochę czytałem...
                    Pamiętam, że były montowane zestawy KEDO, więc można zajrzeć do ich katalogu.
                    Rapair Kit: https://www.kedo.com/ssl/php/art_det...dv5t6bg7pud3k6
                    Rebuild Kit: https://www.kedo.com/ssl/php/art_det...dv5t6bg7pud3k6
                    Był jeszcze zestaw do zubożenia mieszanki: https://www.kedo.com/ssl/php/art_det...dv5t6bg7pud3k6

                    Co do Keyster, okazuje się, że to mała japońska firma z 80 letnią tradycją o zasięgu światowym. Wstyd, że nie znam, ale na wstępie napisałem, że się nie znam

                    Komentarz


                      #85
                      Pytanie z innej beczki. Kiedy powinno się ruszać gaźniki? U mnie spalanie między 5,5, a 7 ale to już rzadko. Mocy chyba dostatek, ale jak idzie na wysokich obrotach przykapca na czarno. Czy to kwestia regulacji czy raczej zużycia? Jak iglica ma wyczuwalny luz jak się ją weźmie palcami na boki, czy ona musi chodzić idealnie bez luzu w rurce?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X