Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Szukam gaźnika do XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Szukam gaźnika do XTZ 750

    Witam .
    Szukam gaźnika kpl. do Yamahy XTZ 750 w dobrym lub bardzo dobrym stanie do założenia i normalnej bezstresowej eksploatacji . Bardzo proszę o pomoc , z góry dziękuję .
    sigpic "...viva la pasion del enduro..."

    #2
    Szukam, szukam i znaleźć nie mogę
    sigpic "...viva la pasion del enduro..."

    Komentarz


      #3
      Na rynku ciężko znaleźć "dobre" gaźniki. Sam kupiłem przez allegro (300 zeta) plus do tego serwis u naszego lokalnego magika (160) i teraz mam ok... chyba... sprawdzę na wiosnę na dłuższej jeździe. Tyle, ile było teraz jest ok.
      Stare mam... ewentualnie pomyślę o sprzedaży na wiosnę, kiedy przetestuję nowe. Będziemy się mogli wtedy dogadać.

      Komentarz


        #4
        Jeśli do tego czasu nic nie znajdę , bardzo chętnie skorzystam z Twojej propozycji . Na pewno się dogadamy .
        Dzięki za odpowiedz . Pozdrawiam
        sigpic "...viva la pasion del enduro..."

        Komentarz


          #5
          spoko, jak coś to szukaj po allegro. Gość sprzedający części z miejscowości Dwikozy (koło Sandomierza) easy_rider91 miał kilka xtz 750 na częsci... poszukaj gdzieś na allegro. W sumie moje od niego były w niezłym stanie... serwis robiłem tylko po to, żeby za chwilę ich nie wyciągać.

          Komentarz


            #6
            Dzwoniłem do easy_rider91 , ale niestety już nie ma
            sigpic "...viva la pasion del enduro..."

            Komentarz


              #7
              Po co Ci nowe gaźniki? Co jest nie tak ze starymi? Miałem w rękach kilka rozbiórkowych, często gorszy stan (w środku) od tych, które były na podmianę.

              Nie wierz za bardzo łachudrom z Allegro, szukam gaźników od FZR1000/600 itp., już trzy komplety odesłałem. Ceny astronomiczne. Na zewnątrz umyte sprejami a w środku bagno, poklejone pływaki, dziurawe membrany, zaworki od ssania popalone, dysze pozamieniane. Stan wg. sprzedającego b. dobry.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Nie lepiej przeprowadzić w Twoich regenerację? Zawsze to lepsza opcja, no i byś wiedział co masz.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  Na pewno macie rację , ale w moim przypadku będę musiał szukać używanego . Ponieważ poprzedni właściciel teresy mając problem z dużym spalanie . Próbował naprawić w paru miejscach , aż trafił się mechanik który doprowadził gaźniki do takiego stanu że spalanie się poprawiło . Niestety mechanik uczciwie powiedział że gaźniki są w kiepskim stanie . Naprawił na patencie jak najmniejszym kosztem na słowo honoru , aby jeździć . Powiedział też , że trzeba szukać nowych gaźników . Kupując ten motocykl wiedziałem ze prędzej czy później będę musiał szukać gaźników . Mechanik jest moim znajomym , dlatego posiadam te informację . Tak wiec szukam dalej
                  sigpic "...viva la pasion del enduro..."

                  Komentarz


                    #10
                    W sumie z tego co masz możesz wykorzystać membrany, chyba że dziurawe i klejone? Ja napisałem na niemieckim forum, że kupie gaźniki i dostałem za 270zł z wysyłką, zestaw Plug & Play, kupiony od moderatora. Może taka droga? Jak chcesz, mogę tam napisać.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                      W sumie z tego co masz możesz wykorzystać membrany, chyba że dziurawe i klejone? Ja napisałem na niemieckim forum, że kupie gaźniki i dostałem za 270zł z wysyłką, zestaw Plug & Play, kupiony od moderatora. Może taka droga? Jak chcesz, mogę tam napisać.
                      Dzięki za propozycję . Niestety w moim przypadku sam zestaw nie pomoże , chyba że z innymi gaźnikami . Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i odpisanie na mój post .
                      Pozdrawiam Andrzej
                      sigpic "...viva la pasion del enduro..."

                      Komentarz


                        #12
                        Widziałem, że na tenere.de są gaźniki do wzięcia.



                        50e + wysyłka.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                          Widziałem, że na tenere.de są gaźniki do wzięcia.



                          50e + wysyłka.
                          Ok , poszukam
                          sigpic "...viva la pasion del enduro..."

                          Komentarz


                            #14
                            Widziałem, że na tenere.de są gaźniki do wzięcia.



                            50e + wysyłka.

                            Wiem też, że jeden z Niemców zajmuje się regeneracją gaźników do ST, kompleksowo z wymianą membran, dysz, iglic etc.
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                              ...

                              Wiem też, że jeden z Niemców zajmuje się regeneracją gaźników do ST, kompleksowo z wymianą membran, dysz, iglic etc.
                              Bartas, a ile on bierze za taką operację? Może by się opłacało tam gaźniki wysłać? /Ja niestety nie znam niemieckiego..../

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X