Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sklep internetowy rumpo.eu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sklep internetowy rumpo.eu

    W trosce o wygodę klientów oraz spokojny sen księgowej postanowiłem uporządkować kanały dystrybucji. Sprzedaż indywidualna jest realizowana poprzez platformę www.rumpo.eu. Zamówienia zbiorowe na forum są nadal możliwe o ile będzie możliwość wysyłki i rozliczenia się z jedną osobą - reprezentantem zamówienia. Rozliczenie gotówką daje dodatkowe możliwości negocjacyjne...
    Od czasu do czasu zamieszczę w tym wątku kod rabatowy, który może być użyty na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
    Zdaję sobie sprawę, że w chwili obecnej bardziej przypomina to sklep z PRL'u z przysłowiowym octem na półkach. Cóż, jest zima więc musi być zimno. Dobry czas na remont i modernizację parku maszyn.
    Mam nadzieję, że nowy sklep pozwoli Wam zapoznać się z asortymentem i jego (nie)dostępnością oraz ułatwi ewentualne zakupy.
    Pozdrawiam.

    PS słowa krytyki, zwłaszcza konstruktywnej, mile widziane.

    #2
    Witam,
    w sklepie powoli pojawiają się ślizgi. W komplecie jest jedna rolka łańcucha (niewidoczna na zdjęciu).
    http://rumpo.eu/pl/p/Slizg-lancucha-...per-Tenere/112

    0_0_productGfx_ed7ce2a0c3ab60bec47d6b8c2cd1a860.jpg

    Cały czas są też dostępne prowadnice łańcucha:
    http://rumpo.eu/pl/p/Prowadnica-lanc...per-Tenere/103

    0_0_productGfx_77d8ea4b6ac64411f0216e62157d5352.jpg

    Pozdrawiam,
    http://rumpo.eu

    Komentarz


      #3
      Witam,

      w opracowaniu jest ślizg do XTZ660. Prototyp został dziś wysłany do pierwszego odbiorcy. Jeśli montaż odbędzie się bez problemów to zacznę produkcję w weekend. Cena zbliżona do ślizgu XTZ 750.

      Pozdrawiam.

      Komentarz


        #4
        Witam,

        Ślizg do XTZ 660 został przymierzony. Zamówiłem materiał i w sobotę zaczynam produkcję. Ślizgi będą białe (jak oryginał) i będą kosztowały 180 PLN brutto. W niedzielę wrzucę do sklepu.
        Jeśli chcecie taniej to proszę zrobić listę chętnych w osobnym temacie.

        Pozdrawiam.

        Komentarz


          #5
          Witam,

          z małym poślizgiem na poprawki ale jest ślizg do XTZ660. I ważne: do wymiany nie jest wymagany demontaż wahacza.

          Do kupienia tutaj: http://rumpo.eu/pl/p/Slizg-lancucha-Yamaha-XTZ660/120

          DSCF4353.JPG


          Pozdrawiam.

          Komentarz


            #6
            Jest już w sklepie osłona chłodnicy XTZ.

            Komentarz


              #7
              Trochę łasdniej

              Witam,

              znalazło się troszkę czasu i zadbałem, żeby ślizg łańcucha cieszył nie tylko wahacz ale i oko właściciela
              Przypominam, że w zestawie jest także rolka jak na zdjęciu. Trochę było pytań w tej sprawie.

              0_0_productGfx_59acf09ab5c8b12e2bed6dbe42de7aca.jpg

              Komentarz


                #8
                Mjut malina
                Mój się kończy, będę się odzywał jak oddam butelki do skupu

                Komentarz


                  #9
                  Witam, wyprzedały się ostatnie ślizgi. W sklepie pusto.
                  Nowa seria już w kolejce do produkcji. Może to jednak potrwać kilka tygodni.
                  Jak by była bardzo pilna sprawa to proszę o kontakt.

                  Komentarz


                    #10
                    Witam,

                    nadeszła jesienna promocja.


                    Pozdrawiam.

                    Komentarz


                      #11
                      Bry.
                      Jak jest z dostępnością ślizgów i prowadnicy do xtz st? Byłem w na stronie sklepu i status tych rzeczy to "oczekiwanie na dostawę".
                      Pozdrawiam, Dawid

                      Komentarz


                        #12
                        Ślizgi i prowadnice są tylko sklep nie działa. Ale można zawsze tradycyjny przelew i towar zmienia właściciela.

                        Komentarz


                          #13
                          Dzisiaj dotarła osłona zębatki, szczerze jestem zaskoczony wyglądem i jakością jej wykonania . Dzięki Lepi.

                          Komentarz


                            #14
                            Trochę minęło ale jestem mentalnie gotowy żeby zakupić ślizgi i prowadnice łańcucha do st. Poprosze o dane do przelewu. Jedno pytanie: w zestawie ze slizgami jest jedna rolka, ale czy tam przypadkiem nie ma dwóch rolek? Jeżeli są dwie, to prosze wliczyc obie. Najchętniej poprosze o info na kalosh(malpka)gazeta.pl

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X