Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przód od super tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    przód od super tenere

    Witam w związku z tym że musze kupić cały przód do 660 rok 92 zastanawiam sie czy nie spróbować wsadzić stelaża przedniego lampy przedniej i owiewek bocznych od super tenere.Wiem że są bardziej dostepne niż do 660.Nie ukrywam że chciałbym mieć podwójne lampy.Troche sprzetu mam do przeróbki owiewek.Jak myślicie ma to sens? czy zostawić orginał?

    #2
    Ciężko to będzie wykonać,STjest sporo szersza,inny kształt ma zbiornik itd,itd.Łatwiej już przerobić na przód od 660 mod 94 a i tak zbiornik ma troszkę inne przetłoczenia uchwyty do czachy też są inne.
    Czyli jednak naprawa? W jakim stanie jest teraz rama i silnik?
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Rama jest ok silnik też gmole go ochroniły.Przyjechałem na nim go garażu normalnie i nie zauważyłem różnicy w prowadzeniu.Ten model tak ma że przy wywrotce od razu leci czasza przednia i rogi.Szkoda mi go na części bo jest w fajnym stanie naprawde.Do jazdy potrzebuje wymienić stelaż lampy i śmigać na razie bez czaszy moge

      Komentarz


        #4
        Faktycznie,dostałeś strzał z boku przeciez.W niemcowni czasami się trafiają te elementy od wersji Maraton zbiornik 35 l ,więc jak wyrwiesz dobrą kasę z ubezpieczalni szukaj
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz

        Pracuję...
        X