Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    No potwierdzam trocin przeszedł test na wytrwałość ciężko mu było ale dał sobie radę w piachach i błocie
    może nie był na samym szczycie górki ale prawie mu się udało
    po skończonej jeździe już nie chciał wracać przez las tylko pytał się gdzie najbliżej do asfaltu
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #32
      Hehe... trocin przeszedł i tereska przeszła marcin stwierdzil ze swoja st nie pchal by sie tam gdzie jezdzilismy - cwaniak, a mnie podpuszczali - no co ty dawaj dasz rade
      a do samych puław wracalismy terenem
      jak podjechałem na karcher w pulawach to gosc nie chcial mnie wpuscic na stanowisko, ze sprzet taki brudny w blocie ale przekonalem go
      musze przyznac, ze umiejetnosci sa wazne, ale odpowiednie opony to klucz do sukcesu w terenie - na poprzedniej, malej teresce nawet bym nie probowal tam wjezdzac - mialem opony shinko 80% czarne 20% teren, teraz na mitasach e09 czuje sie po prostu pewnie w terenie i wyjazd z glebokiego blota byl kontrolowany, w piachu tez do pewnego momentu szlo dobrze ale niestety waga st robi swoje i tak gdzie deery i ktmy wjechaly nie dalem rady...
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
        jak podjechałem na karcher w pulawach to gosc nie chcial mnie wpuscic na stanowisko
        Ja zawsze wjeżdżam na stanowisko odkryte żeby nie chlapać błotem po wszystkich obudowach i takich tam na myjni bo też raz dostałem reprymendę
        ale teraz już jest luz i zawsze pan nas wita z grabą podniesioną do góry w budce co nie zmienia faktu że chce zainwestować w końcu w swoją myjkę tylko wiecznie są jakieÅ› inne wydatki
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #34
          No ja mam juz od dawna swojego karchera ale nie chcialo mi sie juz go podpinac bo nie mialem sily na nic po tej jezdzie
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #35
            http://www.youtube.com/watch?v=YRRjDk_XTH8
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #36
              Wspomaganie nożne?
              Niemniej brawo.
              sigpic

              Komentarz


                #37
                Fajne piachy, szkoda że nie ma takich gdzieś niedaleko mnie, jak na to patrzę to odpaliłbym i już pojechał po upalać. A tu same błotko dzisiaj, nie mogłem wytrzymać i pojechałem a efekt, wygięty lewy gmol i pęknięta owiewka
                Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                Komentarz


                  #38
                  Błotko też jest dobre




                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #39
                    Zdjęcia z wczoraj. Mój "ukochany" piach i błoto (wolę błoto niż piach). Zdjęc niewilele bo czasu robic nie było. Brak umiejętności w terenie nadrabiałem stosując się do rad MarcinaJunaka: łycha i ch..!


                    Uploaded with ImageShack.us


                    Uploaded with ImageShack.us
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      #40
                      dokładnie łycha musi być teraz chwilowo nie mam czym jeździć ale już niedługo oby nie było śniegu za 3 tygodnie jak zjedziesz to pojeździmy trochę po piachach żebyś nabrał wprawy
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #41
                        Hej,
                        były małe porządki w temacie, posty poprzenoszone tutaj:



                        pzdr, Adam
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          Dzis przewietrzyłem tereskę, jednak przy takiej pogodzie motto "łycha i ch.." sie nie sprawdza
                          Załączone pliki
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            #43
                            Okolice Puław-Dęblin

                            No i pierwsza jazda zaliczona, była tylko Å‚ycha bez pały bo ślisko i śnieg po kolana
                            ktm 950 010.jpg ktm 950 009.jpg
                            ktm 950 005.jpg ktm 950 004.jpg
                            ktm 950 002.jpg ktm 950 001.jpg
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              No i pierwsza jazda zaliczona, była tylko łycha bez pały bo ślisko i śnieg po kolana
                              [ATTACH=CONFIG]2126[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2127[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]2128[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2129[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]2130[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2131[/ATTACH]
                              Jestem ciekaw jak ta niesamowita maszyna prowadzi się w terenie. Jam ma coś co waży 150 kg KTM chyba 210 łał ja to okiełznać.
                              podrozemotocyklowe.com

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
                                Jestem ciekaw jak ta niesamowita maszyna prowadzi się w terenie. Jam ma coś co waży 150 kg KTM chyba 210 łał ja to okiełznać.
                                Zawiecha wybiera wszystko, nie musisz się martwić tylko kręcić manetką czyli dawać łychę
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X