Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
    Ten most to od strony Stężycy, czy Zajezierza widać?
    Mam ciekawe wspomnienia z tamtych terenów, z lat 89'-90'.
    Od Zajezierza. Po drugiej stronie Wisły jest Borowa.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Most zrobili na ulicy 15 Pułku Piechoty?!
      Szkoda, bo jak go nie było to przewoziliśmy PTS-ami ludzi z jednego brzegu na drugi - to się przeprawa nazywało.
      Stąd tez pewnie pociąg do błota.
      Nocowałem dokładnie w tym miejscu - 51.553469, 21.836317
      Fajne wspomnienia, naprawdę fajne.
      Fort Głusiec Labratornia - byłeś tam może? Nigdy nie miałem okazji.... Co tam jest fajnego?

      Komentarz


        Dokładnie, pewnie pamiętasz jak most drogowy był drewniany? Może też wysadzałeś petardami krę ?
        Teraz na Głuścu wszystko stoi w ruinie, wojsko opuściło te tereny a dookoła orne pole, po plaży naprzeciwko twierdzy czasem się przejadę bo tam i takiego ptsa można zobaczyć w akcji ale w tygodniu prędzej jak próbę robią.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          A dziś wybrałem się na wioskę pod Puławami

          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            Obraz 217.jpg

            ja dzisiaj nieśmiało okolice między kazimierzem i nałęczowem, w sumie pierwsza przejażdżka w tym sezonie.
            Na zdjęciu mu były i obecny sprzęt.

            Komentarz


              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Dokładnie, pewnie pamiętasz jak most drogowy był drewniany? Może też wysadzałeś petardami krę ?
              Teraz na Głuścu wszystko stoi w ruinie, wojsko opuściło te tereny a dookoła orne pole, po plaży naprzeciwko twierdzy czasem się przejadę bo tam i takiego ptsa można zobaczyć w akcji ale w tygodniu prędzej jak próbę robią.
              Kry nie wysadzałem, przed zimą przenieśli mnie do innej jednostki.
              Za to na plaży a w zasadzie na jej początku był taki wysoki brzeg. Skakali PTS-em z tego brzegu do Wisły.
              Do tego to już należało mieć cochones jak dwie beczki ropy.
              Miło się to teraz wspomina.

              Komentarz


                Trocin rok w temacie cisza Jeździsz coś tym zielonym czymś czy jak? Erwin cały czas w trasie i moto sprzedaje a ja już trasy w koło wawy obczaiłem więc przecinka tylko jako przejażdżka została i nikt nie chce ze mną jeździć bo że niby za ciężko albo za szybko.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Latam regularnie ale wiekszosc do roboty do Lublina i Deblina, pod koniec czerwca lecimy z roboty na 3 dni na Mazury i to by było tyle.... nie mam czasu na latanie dla przyjemnosci niestety na razie...
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    Biorac pod uwage zainteresowanie kupcow to raczej Kat zostanie ze mna jeszcze dlugo. Od polowy lipca mam miesiac urlopu, ze wzgledu na planowany remont chaty nigdzie dalej sie nie wybieram, wiec z okolicpewnie jakies fotki porobie.
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      Trzeba odświeżyć temat,
                      Erwin w kabinie więc na pewno nie jeździ po drugie nie ma już moto, ktoś w okolicach jest jeszcze zdatny jeździć?
                      To z dzisiejszego wyjazdu.

                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Ładna pogoda była FB.jpg

                        To wymieniłem przy okazji na świeże, kamyki w nodze.
                        FB2.jpg

                        Komentarz


                          A co to za frędzel koło ciebie?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            A co to za frędzel koło ciebie?
                            To Aski YX600. Ona lubi ten motocykl. Nikt jej nie może przekonać żeby już sie przesiadła na coś innego. Fakt, że to klasyk i przyjemna stara rzędówka i hample jak w SM ale reszta Ale to ona dziś mnie wyciągnęła na moto

                            Komentarz


                              W twojej okolicy to nie,ale u siebie latam


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz





                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X