Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Okolice PUŁAW i DĘBLINA

    Ostatnio przewietrzylem troche tenerke... ale masakra bylo, 2 razy malo co bym sie wy....pare stopni mrozu nie stanowi problemu, ale jazda po sniegu to juz nie dla mnie na razie... czekam az bedzie bardziej czarno

    Moze bedzie ktos jeszcze chetny na smiganie wiosna...











    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    no to ja sie wczoraj bawiłem tak
    Załączone pliki
    CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

    Komentarz


      #3
      W piatek przy -3 przewietrzylem tereske Zrobilem 30km po czarnym (oprocz 100m spod domu do glownej drogi)...

      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Nie ma zlej pogody Fotki z wczoraj...


        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          Szkoda, że nie mam zdjęć z końca 2008r. Latałem wtedy na 660 na kostkach po polu i lesie w sniegu
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Dęblin (czyli okolice Puław) , ul.Słoneczna. Zdjęcie z dzisiejszego dnia.


            Zostałem w tym miejscu pokonany, zdjęcie zrobione po podniesieniu motocykla po glebie. Na swoje usprawiedliwienie mam to, iż to mój pierwszy kontakt z "terenem", a poza tym pierwszy dzień jazdy motocyklem po 10latach przerwy (10 lat temu była ts350). na zdjęciu tego nie widac, ale błotko było dośc głębokie
            Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              Ty chociaż erwin zostałeś pokonany przez terese a ja przez starą babe jadącą na rowerze po przejściu dla pieszych

              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46. Powód: brak zdjęcia
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Fota z soboty, niedlugo potem jak M. zdjął rowerzystke na przejściu w Puławach



                Szkoda tylko plastikow
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  coś nie mogę wsadzić zdjęcia


                  dobra już obczaiłem jak to się robi
                  Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46. Powód: załadowało się :)
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Znaczy się weekend był w lubelskim pod znakiem gleb. W niedzielę w Dęblinie przy myjni na ul.15P.P.Wilków zaliczyłem piękny ślizg bokiem po asfalcie hamując awaryjnie przed puszką, której kierowca w ostatniej chwili zdecydował o chęci umycia swego auta. U mnie na szczęście w tenerce żadnych istotnych strat nie zauważyłem (lekko przytarta osłona zbiornika). Wina po części moja bo odległośc była mała przed autem ale on kierunek mógł wrzucic.
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      #11
                      No coś mi mówili że nie tylko ja zaliczyłem glebę i że chyba jakiś nowy motor jeździ po Dęblinie bo takiego jeszcze nie widzieli chyba faktycznie przerzucę się tylko na teren i KTMa przynajmniej drzewa w lesie nie wyrastają nagle i nie hamują ci przed nosem
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Hmm polecam gmole od Pawła na takie sytuacje
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #13
                          Wczoraj znalazlem fajne miejsce na Wiśle



                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            #14
                            zdjęcia z dzisiejszego dnia:
                            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                            Komentarz


                              #15
                              Fajnie
                              W okolicach Kazimierza jeszcze jeden fajny wiatrak jest
                              Gdzie znajduje się ta lokomotywa i ten prom?

                              Pozdrawiam,
                              Gosia
                              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X