Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cięgno ssania XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Cięgno ssania XTZ 750

    Chcę zakupić cięgno ssania, znalazłem na allegro następujące dwie opcje:
    cięgno TDM.jpg
    cięgno inne.jpg
    Niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy którekolwiek będzie pasować.
    Może ktoś dobierał już cięgno od innego motocykla, lub wie czy któreś z powyższych może pasować?
    (te z drugiego obrazka ma pancerz o długości 69.5 cm, przy wrzucaniu rozmiar image się zmniejszył)
    Ostatnio edytowany przez Elnino; 2808.
    Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

    #2
    Tak to wyglÄ…da w oryginale:

    Komentarz


      #3
      Dzięki! Znalazłem na allegro aukcję z cięgnem ssania do TDM 850 (91-96) ma mi gość podać wymiary.
      Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

      Komentarz


        #4
        podpowiem, że awaryjnie możesz zamocować krótkie cięgno zamocowane w okolicy pompy paliwa
        oczywiście mniej wygodne, ale czasem (np przy podwyższaniu kierownicy) jest to niezły patent.IMG00784-20120714-1928.jpg
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Wymiary:
          - dÅ‚ugość pancerza – 69cm (mierzone od metalowego zakoÅ„czenia przy lince, do metalowego zakoÅ„czenia przy wÅ‚Ä…czniku ssania)
          - dÅ‚ugość linki – 76,7cm (mierzone od zakoÅ„czenia linki do metalowego zakoÅ„czenia przy wÅ‚Ä…czniku ssania)

          Wygląda na to że linka jest o 10 cm dłuższa, cała reszta powinna być taka sama, chyba się zdecyduję.

          A Patent Kamilltee ciekawy, ale raczej będę celował w linkę na kierze, nie ma mnie teraz w kraju, ale planuję sobie klamotów naściągać, jak przyjadę to tylko montaż i ogień
          Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

          Komentarz


            #6
            Daj znać jak to będzie pasować. Z oryginalną linką ssania jest kłopot. Sam szukałem.

            Komentarz


              #7
              Linka z pierwszego zdjęcia (TDM 96-98) z powodzeniem pasuje, bez żadnych kombinacji, wczoraj założyłem i jest ok.
              Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

              Komentarz


                #8
                Pasuje od czegoś jeszcze linka do ssania ? Nie znalazłem nigdzie linki od TDM 96-98 ........

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                  Pasuje od czegoś jeszcze linka do ssania ? Nie znalazłem nigdzie linki od TDM 96-98 ........
                  Też nie mogłem znaleźć ale w końcu się udało pod nazwą: "Linka cięgno ssania YAMAHA TDM 850 91-96"

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez PanRafo Zobacz posta
                    Też nie mogłem znaleźć ale w końcu się udało pod nazwą: "Linka cięgno ssania YAMAHA TDM 850 91-96"

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X