Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Guma na trasie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Guma na trasie.

    Coś dla fanu coby lody skruszyć )

    Po wciśnięciu w dętkę całej zawartości zestawu naprawczego w szpreju Tereska z wdziękiem acz nie za szybko uniosła się do góry po czym z gracją oddała zawartość szpreja otworami na szprychy.
    Wnioski:
    Zawsze trza mieć ze sobą niezbędnik opisany na zdjęciu i dwóch Ziomali ; jeden pojechał po łatki i klej, a drugi po łyżkę do opon samochodowych.
    Akcja się udała - po niej nastąpiło rytualne mycie rąk śliwkami węgierkami z pobliskiego drzewa, gdyż była to najbliższa nam rzecz zawierająca odrobinę wody.
    Załączone pliki
    KTO MA SUPERTENERE - MA LEPIEJ

    #2
    Mnie raz się udało tym sprayem koło napompować,starczyło na jakieś 2 km,póżniej jak w powyższym poście.Łyżki i łatki zawsze woże ze sobą
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Wszystkie te spraye są do opon bezdętkowych. Pytanie: czy po potraktowaniu dętki tym specyfikiem nadawała się ona jeszcze do czegoś?
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Do wyrzucenia
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #5
          fachowy podnośnikpozdrawiam

          Komentarz


            #6
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #7
              Jak ja złapałem gume to wracałem na przyczepce do domu bo rozprułem dętkę jak worek kartofli

              Komentarz


                #8
                a więc zamiast łatek lepiej wozić dętkę
                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                Komentarz


                  #9
                  Ja wożę ze sobą taki zestawik:
                  Załączone pliki
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Zestaw bardzo ładny, ale większość rzeczy jest nieprzydatna. Np. łyżki - bo to te chyba plastikowe przyrządy są raczej do opon rowerowych. Do zdejmowania opony w motocyklu trzeba jednak mocnej i pewnej dziwgni. Zaworek kątowy z tym pokrętłem zbyteczny, masz już rurkę. "Śrubokręty" to chyba sie tak średnio przydadzą doopon dętkowych. Jeśli by sie go okroiło i dorzuciało kilka rzeczy, byłby super zestaw wyprawowy
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                      Np. łyżki - bo to te chyba plastikowe przyrządy są raczej do opon rowerowych.
                      Ojj LukaSS zdziwiłbyś się, ten zestawik jeździ w salonowych GS-ach z tego roku. BMW daje go na wyposażenie.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        A ilu posiadaczy BMW bawi się w łatanie opon na trasie?
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                          A ilu posiadaczy BMW bawi się w łatanie opon na trasie?
                          Wysuniesz kiedyś nosa na Europę południową to się przekonasz
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Właśnie jadę niedługo i zrobiłem zestaw podobny do tego. Powywalałem te zbędne rzeczy i dodałem kilka innych, tak, że wszystko mieści się w kieszeni (oprócz łyzek).
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                              A ilu posiadaczy BMW bawi się w łatanie opon na trasie?
                              Ja na ten przykład - 40 minut i po sprawie.
                              Co do ściągania opon to sporo zależy od tego czy mamy wersje dętkowe czy bezdętkowe - te drugie mają dużo sztywniejszy rant i zdjęcie go z obręczy w warunkach polowych to masakra. Opony dętkowe zakłada się i zdejmuje duuuużo łatwiej.
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X