Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelniacze zawieszenia - gdzie kupie kompletne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Uszczelniacze zawieszenia - gdzie kupie kompletne?

    Witam. Jako, że we wszystkich sklepach, które odwiedziłem spotkałem się tylko i wyłącznie z uszczelniaczem tzw uszczelniającym - tym który jest montowany jako drugi, chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę dostać tan pierwszy tzw zbierający.
    Jeśli ktoś w ostatnim czasie dokonywał zakupu w/w kompletu uszczelniaczy, proszę o informacje gdzie można owy komplet dostać(sprawdzony i rozmiar zgodny z oryginałem).

    Oczywiście chodzi o komplet do małej tenerki
    Pozdrawiam.

    #2
    Znaczy się chcesz po prostu osłonę przeciwpyłową kupić, a nie uszczelniacz? Ten który widać po ściagnięciu harmonijek?
    Tylko Yamaha.
    Daj znać ile to kosztuje, ponieważ mam je do wymiany.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Zadzwoń do Olek Motocykle. Mają tam całą ofertę all balls i myślę że uszczelniacze olejowe na pewno będą. Co do uszczelniaczy pyłowych (zgarniających) nie wiem ale zapytać możesz. Ja do ktma kupowałem oba.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Trochę odgrzewam temat, ale chyba nie został on tu do końca wyjaśniony. Zdobył ktoś w końcu tą gumę przeciwpyłową? Chce za jedną robotą wymienić komplet w zawieszeniu a nigdzie w katalogach nie ma do XTZ 750:/ Ktoś pomoże? A może darować sobie i ich nie wymieniać?!

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez zzwierzchu Zobacz posta
          Trochę odgrzewam temat, ale chyba nie został on tu do końca wyjaśniony. Zdobył ktoś w końcu tą gumę przeciwpyłową? Chce za jedną robotą wymienić komplet w zawieszeniu a nigdzie w katalogach nie ma do XTZ 750:/ Ktoś pomoże? A może darować sobie i ich nie wymieniać?!
          Uszczelniacz przeciwpyłowy, czy gumę na lagi?
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            W katalogach są W sprzedaży już nie uświadczysz, Yamaha ich nie produkuje. chyba, że masz cierpliwość i coś dobierzesz z zamienników.

            I uzupełnij w profilu jaki masz motocykl
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Właśnie uzupełniłem Dopiero od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Tereski więc powoli będę uzupełniał profil. Wracając do tematu, rootolf chodziło mi o uszczelniacz przeciwpyłowy, ale tak jak zauważył LukaSS są tylko w katalogach ale nigdzie nie można ich dostać:/ Wychodzi na to że wymienię tylko uszczelniacze olejowe.

              Komentarz

              Pracuję...
              X