Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Poszukuję takiego mocowania! [element reflektora]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Poszukuję takiego mocowania! [element reflektora]

    20130302_181559.jpg

    Witam wszystkich..słuchajcie poszukuję takiego mocowania! jest to mocowanie żarówki do klosza reflektora..lampe mam prawdopodobnie od TDR 125 i do tego jeszcze potrzebuje gumę która uszczelnia mocowanie żarówki..Prosze o pomoc i z góry dziekuje moze ktos z Was spotkał sie z czymś takim...nie wiem nawet gdzie to mogę dostać. To jedno które mam wyglada na nowe, ale nie ma tam niestety nawet zadnych symboli ani nazwy. pozdro

    #2
    Po weekendzie powiem czy mam (zapewne tak, obydwie części), jakby nie to przypomnij się.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
      Po weekendzie powiem czy mam (zapewne tak, obydwie części), jakby nie to przypomnij się.
      z pewnoscia sie przypomne...dorobilem zastępczy z opla ascony, pasuje zarowka siedzi fajnie..na dziurach nie wylatuje ale tak byc nie moze..musi byc konkret...jeszcze jutro moze zamieszcze zdjecie tej gumy...dzięki Ci...

      Komentarz


        #4
        Gumę mam też, lampy są od TDR.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Na przyszłość proszę o zamieszczanie wątków w stosownych działach wraz z sensownym tytułem.
          sigpic

          Komentarz

          Pracuję...
          X