Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam xt 600 k

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] Sprzedam xt 600 k

    Z żalem sprzedaje swojego XT 600
    Motor jest z 1992 roku, przebieg coś koło 50tyś.km, trzy sezony u mnie 20tyś.km.
    Motocyklem od września zrobiłem może 150km, brak czasu na jazdę, a po drugie dalsze wyjazdy odbywam na ST.
    przed sezonem 2009 wymieniłem:
    - krócice ssące
    - tarcze sprzęgła + sprężyny (było to nie potrzebne bo różnica na całym kompletnym sprzęgle stare nowe 1,3mm)
    - łożyska piast kół przód, i tył przejrzane nasmarowane, jak była potrzeba to wymienione łożyska i uszczelniacze.
    - tarcza przód + klocki i opona, nowe, przebieg na tym komplecie max. 2tyś.km!!!
    - napęd ok, + do tego dodaję zębatkę na tył 46z stan b.dobry.
    - opona tył, jeszcze na trochę wystarczy

    Jest to wersja na kopkę, do której został dołożony rozrusznik elektryczny (bo na początku mnie ta kopka denerwowała, ale po jakimś czasie nauczyłem się odpalania i zrezygnowałem z używania rozrusznika elektrycznego)
    Eksploatowany tylko i wyłącznie na MOTUL 5100 Ester 15w/50 (półsyntetyk) olej wymieniany co 5tyś.km.

    Wady:
    - brak plastiku na zbiorniku paliwa
    - lekki pocenie się z pod cylindra



    cena 6000zł do bardzo małej negocjacji
    tel. 888 447 802
    Ostatnio edytowany przez Yogi; 13.

    #2
    zarezerwowany do połowy lipca!!!

    Komentarz


      #3
      nadal aktualne

      cena to 4800zł
      http://otomoto.pl/yamaha-xt-600-M2227932.html

      Komentarz


        #4
        sprzedany

        Komentarz

        Pracuję...
        X