Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 660 Tenere na części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] XTZ 660 Tenere na części

    Witam
    Mam do sprzedania na części xtz 660 Tenere z 94 roku, zarejestrowaną w Polsce. Przegląd motocykla kończy się we wrześniu 2010. Moto rozłożone jest już na części.Moto było w 100% sprawne . Silnik w 100% sprawny i pracujący równo bez stuków. Rama z papierami ( do tej pory sprzeałem : lusterka , tylną lampę, kierownicę , klamik i przełączniki na kierownicy) Moto nie było powypadkowe!!! Pozostałe części ( elektryka , tylne boczki , koła , lagi , silnik , kanapa itp itd......... są) Na ewentualne pytania odpowiem pod kom 506642590.To czego nie sprzedam na Naszym Forum wystawiam na Allegro.Tenerka była w kolorach biało-czerwonych , swego czasu odkupiłem ją od kolegi, próby sprzedaży w jednym kawałku nie powiodły się dlatego rozebrałem ją na części.
    Pozdrawiam
    Grzegorz

    #2
    Koła bym moze przygarnał, ile chcesz za oba? Najlepiej kompletne tylne z zebatka i tarcza, przednie z tarcza, chce na nie zalozyc kochy i latac w terenie ;-)
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Witam użytkowników forum. Jakiś czas temu miałem kolizję swoją Tenerką 660 ze starem, motor wpadł pod samochód ciężarowy. W związku z tym potrzebuje kilka części do naprawy. Oczywiście zadzwoniłbym, ale u mnie bieda aż piszczy. Proszę o odpowiedź autora tego tematu czy jego ogłoszenie jest nadal aktualne.

      Komentarz


        #4
        Strzykawa rzadko zagląda na forum - lepiej zadzwoń.

        Pozdrawiam,
        Gosia
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #5
          Witka Potrzebował bym linki od ssania.

          Komentarz


            #6
            Witam
            Linka do ssania poszła..... co do innych części po prostu dzwońcie... Ostatnio bardzo rzadko bywam na Naszym forum ..... Mam jeszcze trochę gratów... Mój tel. 506642590 Pozdrawiam
            Strzykawa
            Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: ort.

            Komentarz


              #7
              Witam
              Z gratów zostały jeszcze: ukł ham tył i przód, tarcze ham tył i przód , kierownica ciężarkami , całe kompletne przednie zawieszenie , 2 zbiorniki paliwa , kierunki , szyba oryginalna , korek do zbiornika z zamkiem tylnym i stacyjką + 2 kluczyki , chłodnica z wentylatorem , przełączniki prawy i lewy , kanapa , koło przednie , rozrusznik, boczek prawy od strony tłumika, tłumik, cała elektryka z wyjątkiem modułu zapłonowego , stelaż lampy , lama , zegary , oraz mam uniwersalne lusterka turystyczne nowe prostokątne i w kształcie łesek.
              Mój tel 506642590

              Tak wyglądają lusterka i jeszcze jedna fotka
              Pozdrawiam
              Załączone pliki

              Komentarz


                #8
                Witam
                Czy strzykawa posługuje się na allegro loginem "sgi1". Zastanawiam się czy zbieżność nazw miejscowości to tylko przypadek. Wygospodarowałem pieniążki i chce zacząć remont.

                Komentarz

                Pracuję...
                X