Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wierszyna - 2015?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wierszyna - 2015?

    Na razie dużo spraw, zadań i czasu mało. Planuję wstępnie 2015
    Ale marzy mi się pojechanie do polskiej wioski niedaleko Irkucka. Wieś nazywa się Wierszyna. Można o niej poczytać w necie.
    Odległość? bagatela 6,5 kkm. Tam i z powrotem da się to zrobić w miesiąc.

    Gdyby ktoś był zainteresowany..

    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    mi sie marzy Bajkal i Irkuck.

    niemniej bardzo chcialbym opanowac opcje taka, zeby w jedna strone pojechac pociagiem z motocyklem, a potem powolutku wracac. W miesiac.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Od momentu gdy zobaczylem Irkuck i Bajkal, chce tam wrocic. W 2014 planuje wyjazd do Murmanska. Wiec 2015 byl by idealny na taki wyjazd w tamte rejony. Jeszcze duzo czasu, wiec roznie moze sie zmienic sytuacja. Ale kto wie, moze pojedziemy

      Kamyk
      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

      Komentarz


        #4
        W 2015 ? ... a może jednak 2014 ? cały czas kołacze się taki plan z tym że bardziej w opcji zaproponowanej przez Ofce ...
        Jedziesz ze Strangers-ami? Gdyby zebrać ekipę 10 motocykli to można pomyśleć o transporcie np. z Kowalem ... a na miejscu to już jak kto ma chęć ...
        Transsib - nie wozi motocykli - trzeba zamawiać wagon towarowy (tak wyczytałem) - trzeba skalkulować co byłoby najbardziej ekonomiczne.
        Przeglądałem giełdy transportowe i czasami trafia się jakiś wolny ładunek do Irkucka - do 2011 jeździł bezpośredni wagon do Irkucka -w ok 120 godzin na miejscu za 860 złotych - przelot w granicach 1800 ... - jak mawiali starożytni ... wyjść jest wiele ale najlepsze wyjście to wyjście na piwo!

        Komentarz


          #5
          ja czytalem, ze do wagonu towarowego ni hu hu nie mozna wsadzic motocykla. Potem czytalem, ze mozna, ale nie zawsze sie udaje. A potem poznalem Kotye (www.kotya.net) i on powiedzial, ze to bzdury, bo osobiscie robil rezerwacje i wielkiego problemu nie ma.

          Cisniemy do Moskwy przez Bialorus, wsadzamy motocykle - kilka dni imprezy w pociagu, objezdzamy Bajkal i powrot. Mnie samolot do Irkucka raczej nie interesuje, ale jak sie faktycznie 'nie da' to moze byc przez Kowala (Sambor ma na stronie tez oferte do Irkucka) i samolotem.

          Jednak w 10 motocykli to ja sie pisze na transport. Dla mnie wycieczka to 3 motocykle MAX.
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta

            Jednak w 10 motocykli to ja sie pisze na transport. Dla mnie wycieczka to 3 motocykle MAX.
            No właśnie tak pisałem... transport - a na miejscu jak kto ma ochotę...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
              Jedziesz ze Strangers-ami?
              Pojadę z chętnymi . Lubię organizować takie wycieczki, nieważne dla kogo.



              Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
              Cisniemy do Moskwy przez Bialorus, wsadzamy motocykle - kilka dni imprezy w pociagu, objezdzamy Bajkal i powrot. Mnie samolot do Irkucka raczej nie interesuje
              Do tego momentu pełna zgoda

              Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
              No właśnie tak pisałem... transport - a na miejscu jak kto ma ochotę...
              Ja jestem skonstruowany tak, że jeśli razem jedziemy, to powinniśmy też razem wrócić. Chcę jechać z ludźmi, których nie zostawię, ale też którzy nie zostawią mnie.
              To jedna z naszych "Strangersowych" zasad
              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
              =>
              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

              Komentarz


                #8
                eee. ja nie lubie "biura podrozy" i obozowych zasad, planowania, etc. Chetnie sie podziele pomyslami, przemysleniami, ale ja zdecydowanie nie nadaje sie na rozmowe w stylu "skoro my jedziemy do X gdzie Ty chcesz jechac, to Ty pojedz do Y". Wiec dopoki nie dorosne to nigdy nie zostane Strangersem

                Skombinujmy sobie transport w jedna strone razem a potem zobaczymy. Tak jak pisalem, dla mnie wiecej niz 3 motocykle to juz gruba przesada, a ze dla mnie taki wyjazd wakacje roku, a ze WIEM, ze jestem trudny w obsludze to od razu zakladam, ze raczej wroce sam i bede samowystarczalny. Jezeli warunkiem wspolnego zaladowania motocykla do skrzyni w Moskwie badz na lewate jest wspolny powrot - no to ja odpadam. Moze sie spotkamy po drodze
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                  Cisniemy do Moskwy przez Bialorus, wsadzamy motocykle - kilka dni imprezy w pociagu, objezdzamy Bajkal i powrot. Mnie samolot do Irkucka raczej nie interesuje, ale jak sie faktycznie 'nie da' to moze byc przez Kowala (Sambor ma na stronie tez oferte do Irkucka) i samolotem.
                  Marzy mi sie taka trasa! Moge zamienic Murmansk na do okola Bajkalu! Za rok?

                  Kamyk
                  ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                  Komentarz


                    #10
                    bardzo wstepnie (bo przeciez jeszcze ten sezon sie nie zaczal) - pisze sie na transport do Irkucka, najchetniej polaczyny z melanzem w kolei transsyberyskiej. Obiecuje wznosic toasty za przyjazn narodow!
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X