Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bolce owiewek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    bolce owiewek

    Cześć,
    ma ktoś patent na rekonstrukcje bolców owiewek? bolce.jpg
    Michael

    #2
    Kiedyś był na to patent ze zrobieniem dziurki w miejscu bolca i zamocowaniu w niej (za pomocą 2 zakontrowanych nakrętek) śruby z łbem ampulowym skierowanym na zewnątrz (bodajże M6, ew. M8). Całkiem nieźle się to sprawdzało.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Potwierdzam patent ze śrubą się sprawdza

      Komentarz


        #4
        Hmmm, no tak, ale wtedy trzeba przewiercić przez środek, a tam przecież ta 'kratownica' jest od spodu, więc musiałbym ją uszkodzić, osłabiając konstrukcję. Mówicie, że mimo wszystko daje rade?
        A jakieś klejenie coś, nikt nie próbował?
        I jeszcze jedno, czy ten bolec, którego akurat nie mam, jest takiej samej długości i szerokości jak ten, który jeszcze się nie urwał?

        Komentarz


          #5
          Bolce są takie same. Poza tym masz druga do porównania. No chyba, że taki sam problem z obu stron występuje.
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #6
            Jak usuniesz ta jedna kratke to sie nic nie stanie... przecierz tot ylko trzyma plastik na miescu zadnych obciazen nie przenosi

            Komentarz


              #7
              Jak masz ten bolec jeszcze to mozesz pospawac, mi trzyma dobrze. Jak nie to pozostaje chyba wiercic
              Take care of your Tenere she will take care of you

              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

              Komentarz


                #8
                Konstrukcja tak jak scorpion pisał żadnych obciążeń nie przenosi ja dodatkowo śrubki cjanopanem potraktowałem aby się nie rozkręcały

                Komentarz


                  #9
                  Ja ulałem z żywicy i mały wałeczek z włókna zrobiłem. Troszeczkę szlifowania i wygląda dobrze. Robota mozolna, namęczyłem się i nie wiem czy się sprawdzi..
                  Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                  Adwenczur Klab FB
                  Adwenczur Klab w sieci

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X