Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: Uszczelki do pompy paliwa.

jednak sprzedał swój namiot Avatar erwinw
    Motocykl
    KTM 625 sxc

Domyślnie

Cytat Napisał marcinjunak Zobacz post
    Dokładnie tak samo sprawa wygląda z elektrykami. Każda cbr zxr i inne przecinaki na gaźnikach latają na elektrykach i tam jakoś nic się nie dzieje, to że w 20 letnim moto pada jakaś część nie znaczy że ona jest zła, na wszystko kiedyś przyjdzie czas wymiany.
    Akurat z elektrykami problemy są opisywane dość często, zwłaszcza w AT i LC8. Więc to raczej nie jest odosobniony przypadek.

Co do przecinaków, to nie wiem-nie wchodzę na ich fora więc nie znam ich problemów technicznych. Wydaje mi się jednak, że przebiegi w większości mają mniejsze od maszyn turystycznych, więc i zużycie pompy paliwa może być inne, bo ona raczej zużywa się przez czas pracy a nie jej intensywność (jak w przecinakach inne podzespoły) .

To prawda, że wszystko kiedyś trzeba wymienić.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

Member
    Motocykl
    XTZ 750 '91

Domyślnie

podmieniłem pompę, na inną używaną - chociaż cała pożółkła i z objechanymi łbami śrub, po pierwszych 20 min pracy nie zauważyłem żadnych wycieków więc może może...

Junior Member
    Motocykl
    xtz 750

Domyślnie

moja pompa tez sie pocila, wiec zakupilem papier uszczelkowy, skalpel i do roboty. Wymaga to troche czasu i cierpliwosci ale odpukac, dziala juz pol roku i nic nie kapie

Senior Member Avatar qba
    Motocykl
    XTZ 750 '92

Domyślnie

Panowie,
    mam dwa pytania:
    1 - czy ta pompa mikuni to odpowiednik tego co jest w st: http://mikuni.istore.pl/pl/podcisnie...i-df52-82.html
    2 - o co chodzi w zdaniu: " Przy zastosowaniu którejkolwiek z pomp konieczne jest dopasowanie gniazda zaworka iglicowego. "

Slow Motion - po Śliwce Remiszewskiej Avatar ArturS
    Motocykl
    Yamaha XT600Z
    GG
    GG: 3408

Domyślnie

Ta pompa to odpowiednik z XTZty. Jeśli szukasz, to lepiej kupić np. z XJ600, bo tanie jak barszcz (kilka razy kupowałem po 30-40zł). O dopasowanie zaworka być może chodzi o to żeby był szczelny/nowy, bo ciśnienie grawitacyjne z full zbiornika + dodatkowe z pompy + nieszczelne zaworki iglicowe = zalewanie. Innego pomysłu nie mam.

Senior Member Avatar qba
    Motocykl
    XTZ 750 '92

Domyślnie

Cytat Napisał ArturS Zobacz post
    Ta pompa to odpowiednik z XTZty. Jeśli szukasz, to lepiej kupić np. z XJ600, bo tanie jak barszcz (kilka razy kupowałem po 30-40zł). O dopasowanie zaworka być może chodzi o to żeby był szczelny/nowy, bo ciśnienie grawitacyjne z full zbiornika + dodatkowe z pompy + nieszczelne zaworki iglicowe = zalewanie. Innego pomysłu nie mam.
    Hej,
    ale chodzi o używki pewnie. Ta w sumie nie taka droga.
    A z tym gniazdem to może jest po prostu źle przetłumaczone i chodzi o dopasowanie zaworka do pompy?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia