Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regulacja świateł przednich

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Regulacja świateł przednich

    Witam!
    Czy tam w ogóle jest jakaś regulacja, jakies ukryte pokrętła jak w samochodzie? Czy po prostu lampy mocowane są do stelaża i koniec kropka? Próbowałem szperać w forum, ale nic takiego nie znalazłem.

    #2
    Jest regulacja (jeżeli masz reflektory H4 to masz dla każdej lampy osobno, a jeżeli tzw. bańki, to tylko przy jednej), numer 16 na zdjęciu:
    40.jpg
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
      Witam!
      Czy tam w ogóle jest jakaś regulacja, jakies ukryte pokrętła jak w samochodzie? Czy po prostu lampy mocowane są do stelaża i koniec kropka? Próbowałem szperać w forum, ale nic takiego nie znalazłem.
      zdecydowanie szybciej byś znalazł grzebiąc w Teresie, niż na forum )))))

      do każdej lampy masz dwa "pokrętła". jedno łatwo dostępne od dołu, do drugiego trzeba się "dostać" zdejmując osłony (o ile dobrze pamiętam).

      pozdr
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        #4
        Tak to wygląda, jak lampa jest na wierzchu. Oczywiście widoczna tu lampa jest już po przeróbce ŁTP, ale regulacja zostaje bez zmian.

        Ostatnio edytowany przez Piotr_J; 2564.

        Komentarz


          #5
          Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Załącznik od Piotra_J rozjaśnił wszystko maksymalnie

          Komentarz


            #6
            Odgrzeje kotleta

            A jak należy ustawić wysokośc strumienia światła na "ścianie" aby poprawnie doświetlało drogę.

            Komentarz


              #7
              Jak by ktoś chciał to mogę zregenerować lampy od moto. Zajmusie się tym i u siebie będę robił na dniach. Na FB można sprawdzić moje prace https://m.facebook.com/light.service.radom/

              Komentarz


                #8
                hej a ile taka regeneracja trwa i ile za nią sobie życzysz? Próbowałeś może zakładać żarówki LED?

                Komentarz

                Pracuję...
                X