Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co nowego w wiki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co nowego w wiki

    Dzięki uprzejmości Junaka, na wiki mamy umieszczone rysunki techniczne tulejek i nakrętki zębatki.
    Dziękujemy
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    #2
    Aby dopełnić komplet można jeszcze te moje rysunki wrzucić - a najlepiej gdyby prześmiewca Junak przerysował to ładnie, bo coś tam marudził o sztuce rysowania

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez dzik312 Zobacz posta
      Aby dopełnić komplet można jeszcze te moje rysunki wrzucić - a najlepiej gdyby prześmiewca Junak przerysował to ładnie, bo coś tam marudził o sztuce rysowania
      http://www.xtzclub.pl/threads/199-%C...l=1#post122757
      He he spoko, się przerysuje
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez dzik312 Zobacz posta
        Aby dopełnić komplet można jeszcze te moje rysunki wrzucić - a najlepiej gdyby prześmiewca Junak przerysował to ładnie, bo coś tam marudził o sztuce rysowania
        http://www.xtzclub.pl/threads/199-%C...l=1#post122757
        Marcin przerysował i podesłał, już są na wiki.

        - - - Zaktualizowano - - -

        dodane Łożyska i uszczelniacze koła tylnego - dane techniczne
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          To może podeślę Marcinowi śrubę i łożysko tylnego amortyzatora.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
            To może podeślę Marcinowi śrubę i łożysko tylnego amortyzatora.
            Łożyska się nie dorobi, śrubę mam mu wysłać.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
              To może podeślę Marcinowi śrubę i łożysko tylnego amortyzatora.
              Łożysko już jest zwymiarowane przez rootolfa w wiki, ale śrubę wysyła już drugi miesiąc
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz

              Pracuję...
              X