Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Miska olejowa - pilne!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
    Tak na szybki rzut oka to wygląda mi na kawałki sprężyny z kosza sprzęgła; http://www.megazip.ru/ru/bike/yamaha...172444#g172453
    dokładnie
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Czyli co? Kosz do wymiany? Da się jakoś przeżyć bez tej jednej? Chociaż do końca sezonu. Dotychczas nie zauważyłem, żeby coś było nie tak ze sprzęgłem.

      Komentarz


        #18
        Podjedz do kogoś kto spawa aluminium i Ci pospawa. Trzeba tylko pospawac z dwóch stron i będzie szczelne przynajmniej ja tak spawam.
        Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

        Komentarz


          #19
          Kosz srzęgłowy do wymiany .U mnie pękniecie tej sprężyny skończyło się zatartymi panewkami , wpadła miedzy zebatki od pomp olejowych i jedną ukreciło ,ty miałeś więcej szczęścia.

          Komentarz


            #20
            Mój kolega możne ci to pospawać??.jak by co

            Komentarz


              #21

              A takie coś może Cie poratuje. Jak kupisz teraz to na zlot zdążysz
              Ostatnio edytowany przez giani; 102. Powód: literówka
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #22
                Gniew to jakieś 15 kilometrów od Kwidzyna.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #23
                  Oooo, wczoraj jej nie znalazłem. Jutro z rana podjadę.

                  Beniamin, 15 km to było, jak promy przez przez Wisłę pływały. Teraz promy zlikwidowali, a most może w lipcu odpalą. Dookoła przez Malbork jest jakieś 85 km, ale to i tak żaden dystans. Byle by była w dobrym stanie.

                  Wielkie dzięki za namiary!

                  Komentarz


                    #24
                    Piotr... Mam miske od XTZ i od TDM, mam pare koszy sprzegła i inne potrzebne... wal na PW co potrzebujesz, Okolice Piły. Mój nr tel 506 dwadzieścia czterdziesci czterdzieści sześć Poratuje w potrzebie

                    Komentarz


                      #25
                      Miska olejowa już w garażu. Kosz by się przydał, bo silnik z którego przeszczepiłem miskę miał ten sam problem. Po zdjęciu miski znaleźliśmy kawałki sprężyny kosza. Po odkręceniu kosza jednej sprężyny grubej brak a druga pęknięta. Cienkie sprężyny dobre. Rano zadzwonię. Dzięki.

                      Komentarz


                        #26
                        Łoj to się porobiło. Mam nadzieję że poskładasz wszystko na czas.

                        Komentarz


                          #27
                          Dobra, misa założona. Dziś zalewam świeżym olejem.

                          Kosz musi poczekać na powrót ze zlotu. Tak to wyglądało w silniku, z którego przeszczepiłem miskę:


                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X