PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa - Siedlce - Warszawa (zwiedzanie przez błądzenie)

kamilltee
31 marca 2011, 21:23
Będę regularnie co miesiąc kursował moto po tej trasie ( w Siedlcach muszę być ok 45 min). Zakładam dojazd czarnym, powrót szutrami (esami floresami).

Ma pierwszy ogień (jutro 01.04.2011) idzie trasa z Siedlec wzdłuż Liwca do Węgrowa, okolice jako tako znam (świetna).

Jeśli ktoś ma ciekawe miejsca, trasy (szczególnie Siedlce-Garwolin) - poproszę o wskazówki. Na pewno młyny: http://rebkow.siudalski.pl/mlyny.html

Jeśli ktoś chce się dołączyć - zapraszam (przeważnie pierwszy piątek lub sobota miesiąca).

LukaSS
31 marca 2011, 22:06
Pewnie kiedyś się tam zobaczymy, ja tą trasą często jeżdzę, zmaiast lecieć na Terespol Traktem Brzeskim.
Do Drohicznyna się przeleć, a dokładnie na most do Kózek. Od Siedlec coraz ładniejsze widoki.

fxrider
31 marca 2011, 22:36
Hej,
w (tą) sobotę ew. też mógłbym się strzelić - właśnie szukam pomysłu gdzie pojechać, tylko jeśli powrót byłby raczej pod LC4 niż GS to muszę jutro wiedzieć, żeby maszyny podmienić.
Znam okolice Sokołowa Podlaskiego, bo stamtąd pochodzę - kilka ciekawych miejsc mógłbym podpowiedzieć. W okolicach Garwolina z Gosią jeździłem, więc też mam kilka ciekawych namiarów.

pozdrawiam, Adam

kamilltee
01 kwietnia 2011, 06:47
planowałem dziś bo mam dzień wolny, ale jakoś deszczowo za oknem - dam znac do 12.00

lece ST na uniwersalnych oponach, lubie szutry - ale ciężkiego OFFu nie planuje

Gosienka
04 kwietnia 2011, 16:20
W okolicach Garwolna jeszcze:
- wiatraki !!!
- kompleks małych starych cegielni i ruiny kilku większych tradycyjnych
- stare mostki
- jakieś fajne ruiny tu i tam
- stary drewniany dwukondygnacyjny spichlerz

Jak będę mieć chwilę czasu, to wrzucę jakiś konkret. Kiedyś na jakichś zawodach dostałam fajną książkę na temat tamtych okolic, w razie co mogę pożyczyć. I jeszcze znalazłam jakieś materiały na temat zapomnianych miejsc Mazowsza. W ogóle to w okolicach Mrozów i Cegłowa jest trochę klimatycznych dróg, chaty kryte strzechami, co najmniej jeden wiatrak.. :)

kamilltee
04 kwietnia 2011, 18:00
no to zapraszam wszystkich chętnych,
bede jechal pewnie 29 kwietnie (piatek), moge sie umowic w Mrozach np o 12.00 (bede juz po Siedlcach)

nie udalo sie wykonac trasy wzdluz Liwca więc to opcja nr 2