PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dział na forum - "Moje Moto"

fxrider
22 czerwca 2010, 15:57
Hej,
na wniosek kolegi wodora został utworzony nowy dział "Moje moto" : http://xtzclub.pl/forums/35-Moje-moto
W założeniu ma służyć do opisywania swoich 2oo tudzież prac nad nimi.
Wszelkie uwagi mile widziane.

pozdrawiam, Adam

LukaSS
22 czerwca 2010, 22:29
To coś dla mnie :P

Nie mam uwag, ale będę śledził każdy wątek.
W końcu może rusze tyłek i zrobię jakies opisy, przeróbki itd.

Bartas
23 czerwca 2010, 06:05
Ja bym to bardziej widział w formie pisania notatnika, np. temat "ST Bartasowa" i w tym temacie opisane co i jak, bez odpowiedzi innych userów. Adam jak Ty widzisz ten temat? Takie rozwiązanie byłoby chyba najlepsze, bo jak ktoś zacznie opisywać co zmieniał, to zaraz będzie łancuszek odpowiedzi w stylu "ahh", "o jak ładnie" itp i zrobi się zwyczajnie bałagan, nad którym może być ciężko zapanować...

marcinjunak
23 czerwca 2010, 06:35
Bartas ma racje, niech będzie tak że posty do tematu może dodawać tylko ten co założył temat, uniknie się bałaganu. Ja bym to tak widział.

Gosienka
23 czerwca 2010, 06:38
Już miałam napisać, że nie ma takiej opcji ale jest to jednak wykonalne z punktu widzenia panelu administracyjnego.

Pozdrawiam,
Gosia

rootolf
23 czerwca 2010, 07:00
Już miałam napisać, że nie ma takiej opcji ale jest to jednak wykonalne z punktu widzenia panelu administracyjnego.

Znaczy się jak z panelu? Mody poprzez "usuń posty"?

Gosienka
23 czerwca 2010, 07:05
Znaczy się jak z panelu? Mody poprzez "usuń posty"?
Można ustawić uprawnienia grupy "Użytkownicy" we wspomnianym subforum, że mogą dodawać tematy i odpowiadać w swoich wątkach ale nie mogą w cudzych.

Pozdrawiam,
Gosia

fxrider
23 czerwca 2010, 08:39
Nie wiem, czy taki brak "odzewu" nie byłby demotywujący? Ankieta?

rootolf
23 czerwca 2010, 08:43
Do tego mogą dojść cenne wskazówki podpowiadających.
Ankieta mogłaby być.

LukaSS
23 czerwca 2010, 08:46
A ja zaoponuję. Uważam, że jeśli dyskusja się rozwinie, można spokojnie założyć nowy wątek w którymś z podfor i przerzucić do niego odpowiednie posty.

rootolf
23 czerwca 2010, 08:50
A ja zaoponuję. Uważam, że jeśli dyskusja się rozwinie, można spokojnie założyć nowy wątek w którymś z podfor i przerzucić do niego odpowiednie posty.
Jeżeli tak, to jeszcze pozostają ochy i achy oglądających, co z nimi?

LukaSS
23 czerwca 2010, 08:57
Można dać notę u góry z krótkim regulaminem/zapisiem, że należy pisać konkrety, a nie nic nie wnoszace zachwyty.

rootolf
23 czerwca 2010, 09:09
Można spróbować, wyjdzie w praniu jak będzie z przestrzeganiem ;)

erwinw
25 czerwca 2010, 11:45
Ochy i achy czy też inne komentarze nie będą przeszkadzc (chyba) jeżeli opis motocykla będzie jedynie w pierwszym poście, a wszelkie późniejsze jego opisy czy też dodatki będą dopisywane jako edycja pierwszego posta przez właściciela.

Gosienka
25 czerwca 2010, 12:21
Erwin, edytowanie pierwszego posta będzie niemożliwe. Być może autor swojego wątku będzie chciał zaznaczyć w pierwszym poście, że wbrew zasadom jemu akurat "ochy" i "achy" nie przeszkadzają, więc śmiało :thumbsup:

Pozdrawiam,
Gosia