Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
 • Sprzedam - 10
 • Inne moto - 25
 • Kupię - 5
 • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Xtz 660 tenere

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Xtz 660 tenere

  Witam. Będę sprzedawał motocykl, nie jest to stan idealny bo wiadomo jeździło się w różnych miejscach, gdzieś brakuje śrubki gdzieś jest pęknięte, nie ma z lewej strony owiewki który zakrywa akumulator. Jest sprawny odpala jeździ( chociaż po dłuższym postoju powiedzmy tydzień ma problem z zaskoczeniem ale zawsze odpali. 2 lata temu było sporo rzeczy wymienionych ale nie mogę w tej chwili zlokalizować tej kartki z serwisu. Motocykl niema ważnego OC ani przeglądu( wożony był na przyczepce w miejsce). rok 93. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu 798-036-711 ewentualnie mail e365@o2.pl jeśli bym nie odbierał to proszę o smsa że chodzi o motocykl, oddzwonię. Jestem z pod Łodzi. Cena to nie wiem myślę za 5 tyś oddam. Sprzedaje bo już nie jeżdżę od jakiegoś czasu. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe zdjęcia to podeślę.
  You do not have permission to view this gallery.
  This gallery has 3 photos.
Pracuję...
X