Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Super tenere na sprzedaż

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    hmm.. aż dziw że nikt nie łyknął. Dam cynk znajomemu, którego przekabaciłem z armatury na turystyczne enduro. Jak się odbił z kasą (odśnieżanie dachów, więc raczej tak), to pewnie się odezwie.

    Komentarz


      #17
      Dużo osób czeka do wiosny, teraz jest przestój. Ja akurat często kupowałem motorki wystawiane późną jesienią, wczesną zimą.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #18
        Ale ogłoszenie jest od połowy sezonu. A ja nie chce nikogo oszukac. Niczego nie ukrywam.

        Komentarz


          #19
          Smutna prawda o sprzedawaniu motocykli jest "chyba " teraz taka, że jest ich strasznie dużo, a potencjalni klienci nie wierzą w stan techniczny, albo maja na to wy_ _ _. W czerwcu bodajże sprzedawaliśmy XJ'te stan igła, przebieg 20 tys. km (było widać po stanie sprzętu że tak jest), silnik jakby wczoraj z fabryki wyjechał, full wyposażenia grzane manety, komplet kufrów, nowiutki napęd, jedno sezonowe opony, to samo akumulator, szkoda gadać. dopóki nie spuściliśmy ceny na 5k, to nawet telefonów nie było. Miała mankament wizualny czy plastiki zadupka zielone zamiast niebieskiego, ale to tylko plastik Nigdy więcej sprzedawania z wyposażeniem, ludzie tego nie doceniają.

          Komentarz


            #20
            Teoretycznie wartość dodatków jest bardzo spora. Zakup gołej ST za 7000 + jej "uzbrojenie"= ok 9000zł. Spróbuj sprzedać uzbrojoną ST za 9000... bardziej opłaca się ją "odzbroić" i sprzedać w niższej kasie. Takie są niestety realia. Kowal- prędzej czy później sprzedasz swoją Tenerkę, ale z drugiej strony to może i dobrze, że nie masz nikogo chętnego. Pojeździsz nią kolejny sezon
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #21
              Tylko, że magia lat 90 rośnie i cena spada z wiekiem. no bo w sumie za 7-8 to już można obitego TDM'a zakupić. Może lepiej zamiast spuszczać cenę zatrzymać sprzęta... poczekać aż znajdzie się ktoś kto doceni nakład włożonej pracy. Szkoda puszczać coś po remoncie blacharskim w cenie złomu, a poza tym jak za bardzo obniżysz to z kolei będą ludzie myśleli , że trup. ciężki temat. poza tym w tym roku sezon był cienki, późno się zaczął, pogoda była słaba...

              Komentarz


                #22
                Powiem wstępnie że jestem zainteresowany , bo z tego co wyczytałem motor 100 % pewny .Mam 200 km do Zgierza , jeżeli jeszcze aktualne i będzie nadal odezwę się pod koniec stycznia bo organizuje transport . A tak zapytam przy okazji zakupu właśnie Tenery napisałeś ze 500 km trase dała rade , powiem szczerze że odbieram to jakoś zniechęcająco tak jak by 1000 km już nie zrobił .Dam rade nią pojechać do Włoch i wrócić ?

                Komentarz


                  #23
                  nie wiem kolego nie chcę się wypowiadać za kogoś ale w innym temacie już było pisane że kolega z siedlec ją zanabył bez oglądania
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Zamykam temat, bo już sprzedana.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X