Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Przepięknie Utrzymana Yamahe XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam Przepięknie Utrzymana Yamahe XTZ 660

    Witam Wszystkich

    W tym przypadku żarcik, że niemiec płakał jak moto sprzedawał ma potwierdzenie w faktach.
    Bo ja będę płakał jak to moto komuś oddam.
    Sprzedam przepiękną Tenere XTZ 660 w 100% oryginale z wenig km stand. Salonowy stan.
    Niestety z jednego powodu jest to nietrafiony zakup.
    Jest to moje pierwsze moto turystyczne ale ze względu na moja słabą posturę nie ogarniam go. Jest za wysoki i za ciężki.
    Myślę żeby kupić KTM LC4.

    Do rzeczy.
    Motocykl jest z 1991 roku. W stanie takim jakby zjechał dopiero z fabryki.
    Terese kupiłem rok temu z przebiegiem koło 12 tyś km od leciwego wiekiem już Niemca.
    On zaś kupił moto w roku 2012 z przebiegiem 5625km ( Pierwszy właściciel nie jeździł na nim przez kilka ostatnich lat od momentu kiedy padł mu regler ).
    Z racji tego, że ten drugi właściciel jest mechanikiem moto racingowych doprowadził Tenerę po kilkuletnim staniu do doskonałości.
    Wyczyścił zbiornik, gaźnik, wymienił olej, również w lagach, wstawił nowy regler, hamulce wrzucił w oplot, kupił nowe opony i akumulator.
    Wiele pracy w niego włożył ale moto jak zobaczyłem i przedewszystkim właściciela to wiedziałem, że będzie to pewny zakup.
    Jako, że miał mało miejsca w swoim małym garażu a motocykli racingowych miał do roboty sporo zdecydował się tenerkę sprzedać.
    Dwa razy byłem u niego zastanawiając się czy kupić bo jednak cena była jak na nasze realia wysoka.
    W końcu biorąc pod uwagę, że będzie to moto na 50tyś pewnej jazdy zdecydowałem się.

    Przejechałem na nim niwiele ponad tysiąc km bardziej bawiąc się w doinwestowanie go niż w jazdę. Stan km to 13500km.
    Wsadziłem do niego.
    Podgrzewane manetki 200zł
    LEdy profesjonalne wyprawowe 900zł
    Kufer z płytą od Bizona 800zł
    Miernik temp zewn i ładowania 200zł
    Gmole 300zł

    Motocykl nie ma żadnych uszkodzeń czy zadrapań. Owiewki czy lakier jak nowy, świeży, błyszczący.
    Hamulce nowe. Nie ma żadnego śladu zużycia. Ladowanie książkowe.

    Do motocykla mam jeszcze bardzo praktyczną niemiecką serwisówkę.

    Cena jaka mnie interesuje bez negocjacji to 9500zł bez dodatków które dokupiłem. Chyba, żę gmole bo tego nie przerzucę do KTM.
    Tyle ile mnie to moto kosztowało z transportem do polski.

    Jak ktoś chce znaleźć w idealnym stanie moto na wyprawy to na pewno się nie będzie długo zastanawiać.

    Zainteresowanym osobom wyślę zdjęcia przez WeTransfer.

    Pozdrawiam
    Moto można zobaczyć również pod Krakowem
    tel do mnie 512 321 007
    Załączone pliki
Pracuję...
X