Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KOSO DB-02R - Zanik cyfr prędkościomierza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    czyta maile, tylko nie odpisuje...
    :
    ciekawe czy jak bym ktos chciał cos kupic to odpisuje

    To jak historia z pewnym gościem co zgłosił z automat do kawy nie wydal towaru reklamacja na infolinii pewnie do dzisiaj niezrealizowana, ale telefon z innego numeru pod ten sam nr infolinii ze automat wydaje za duzo reszty, reakcja w ciagu mniej niz minuta.


    Patrząc na opinie na mapa Google ta firma ma opinie dające do myślenia.
    Ostatnio edytowany przez chevy; 5415.

    Komentarz


      #17
      Bogusławski otrzymał wezwanie przedsądowe od Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Cisza.
      Niestety odkryłem, że wada jest typowa dla tego licznika... Wczoraj było poniżej 10st.C i niestety w kolejnym liczniku nastąpił zanik cyfr...

      Komentarz


        #18
        A dzisiaj jest ciepło, jakies zmiany?

        Kontrast LCD i napięcie zmieniają się wraz z temperaturą, wyglądają na rozmyte, gdy temperatura spada. Sprawdź jak to działa!.

        Komentarz


          #19
          Dzisiaj wszystko grało. Ewidentnie teraz i poprzednio ma to związek z niską temperaturą. Ale zauważyłem, że cyfry wracają jak się dociśnie obudowę, więc może to wina montażu, czy luźnego spasowania...

          Komentarz


            #20
            Dostałem kasę od Bogusławskiego. Rok bujania. NIE POLECAM i przestrzegam. Osobiście u niego nic nie kupię.

            Komentarz


              #21
              Chyba napiszę do KOSO... ;-)
              Coś mi się wydaje, że taka wada - zanik tylko głównych cyfr nie jest zbyt "popularna". Oferta KOSO jest duża, są na rynku od lat. Coś takiego odbiłoby się na marce...
              Taka sytuacja:

              Komentarz


                #22
                Wyglada tak jakby przy przyciskaniu jakis sygnal sie resetowal, moze cos wtyczka/kablem a nie licznikiem?
                Ostatnio edytowany przez chevy; 5415.

                Komentarz


                  #23
                  Nie, nie. To licznik. Cały licznik jest stabilny, a zmiana następuje przy dociśnięciu dolnej części obudowy lub wyświetlacza.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X