Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie XTZ 750 - w granicach 5 tys

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupie XTZ 750 - w granicach 5 tys

    Jak w temacie szukam sprawdzonej XTZ 750 , szczególnie silnikowo , w granicach 5 tys +/- 500 zł . Już kilka w ostatnim miesiącu przeleciało przed nosem np
    - blaz http://www.xtzclub.pl/threads/10363-...750-89-za-4700
    -Jan25 , baardzo miałem ochotę na nią http://www.xtzclub.pl/threads/10339-...750-cena-6-900
    No i trochę wcześniej Trocin też sprzedał swoją i miałem niedaleko
    Więc tak to aktualnie wygląda 3 porządne maszyny sprzątnięte sprzed nosa , ale co oznacza że w takich pieniądzach też można kupić sprawdzone moto .
    Jak by ktoś coś wiedział o jakimś sprzęcie dajcie znać !
    Ostatnio edytowany przez MaciekTOS; 577.

    #2
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Ta jest chyba od kogoś z forum.
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    a tą po drodzę możesz zobaczyć.

    Sam kupiłem ST w październiku w tych przedziałach cenowych , więc wierzę, że i dla Ciebie się znajdzie coś wartego uwagi.

    Komentarz


      #3
      Ta pierwsza z Rawy Mazowieckiej to wisi już rok , jakiś handlarz ma kilka rozebranych ST naklejkę forumową to już może miał parę lat temu .Ogólnie robi słabe wrażenie , ta drugą wątpie że by tysiąc opuścił . A ty swoją gdzie kupiłeś ?

      Komentarz


        #4
        Masz rację, można poniżej 6000 kupić fajny sprzęt. Niekoniecznie forumowy i sprawdzony. Ja kupiłem w ciemno, gadałem z gościem przez telefon dwa razy i przy okazji wizyty służbowej podgoniłem 100 km i kupiłem za 5500 ST 92.
        Włozyłem 2000 bo jestem mega upierdliwy i tylko dlatego .
        Historii nie sprawdzałem, bardziej skupiłem sie na oględzinach motocykla, który jeździł głównie asfaltami i dlatego nie bardzo pasował właścielowi.
        Żadnej miny nie znalazłem, jestem bardzo zadowolony ze stanu pełnoletniej tereski
        Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez kuczus Zobacz posta
          Ta była niegdyś forumowa, kojarzę ją z sprzed jakichś 5-6 lat. Miał ją "Mada_11", potem chyba sprzedał. Warto przewertować archiwum forum.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Mada_11 miał już tą dziwną osłonę na tłumiku, ale plastiki jeszcze w oryginale. Rally wygląd teresa pozyskała już chyba w Pruszkowie.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #7
              Ja kupiłem w Bielsku. Jestem z Rybnika, więc to godzinka drogi maksymalnie.
              Teraz przygotowuję tereskę do sezonu i powiem szczerze, że już wiele rozkręciłem i mało poprawek było do zrobienia.
              Jak ja szukałem, to było więcej ST750. Teraz rzeczywiście strasznie mało ich na aukcjach...

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez kuczus Zobacz posta
                w innym ogłoszeniu jest na części

                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #9
                  Też to widziałem , dlatego myślę że nie jest warte zainteresowania niestety ...

                  Komentarz


                    #10
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    a tą po drodzę możesz zobaczyć.
                    Sam też szukam więc,postanowiłem się pofatygować, bo nie było daleko i pogoda ładna Nie znam się za bardzo ale to co zobaczyłem zniechęciło mnie od razu. Sprzęt stoi za domem pod okapem, wrośnięty w glebę...oględziny w zasadzi na długość fajki tylko dla tego że, pokonałem jakiś tam dystans. Zdecydowanie nie polecam, jeśli ktoś wybiera się z daleka.W motocykl nie inwestowano przez około 5lat, tak na oko. Połamane plastiki, wgnieciony zbiornik, wszystko tak zlepione do kupy...opona przednia-szrot, marne tarcze i klocki, luz na mocowaniu kierownicy, zawieszenie nie wiem, ale jakieś takie miękkie? Łańcuszek słychać i nie ma aku, ale o tym była mowa w ogłoszeniu. Gaźniki do roboty, chmura dymu jak by Ikarus się z przystanku zbierał Najważniejsze: sprzedający ZAPEWNIA że, od wymiany do wymiany nie ubywa grama oleju Może się czepiam, ale w tej cenie...spodziewałem się czegoś bardziej wysmakowanego.
                    Ostatnio edytowany przez Rudiy; 3549.

                    Komentarz


                      #11
                      Dokładnie tak jak piszesz już nie pierwsza osoba wyraża negatywną opinie na temat tego moto . Nic ciekawego nie ma jak na razie , ktoś z forumowych nie będzie się przymierzał do sprzedaży ? .Szukam szukam nic , w końcu XJ 900 kupie

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X