Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

POMOCY !!! Problem z układem chłodzenia ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    w sumie cały zestaw naprawczy dostałem od poprzedniego właściciela z membranami iglicami zaworkami dyszami itd, dam znaka co i jak
    JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

    Komentarz


      #32
      No chłopie...
      To ja nie wiem czemu nie piszesz:
      "Zrobiłem gaźniki, powymieniałem to i tamto i nadal nie mogę dojść do ładu ze spalaniem"
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #33
        przy termostacie masz taki kabelek może ci sie poluzowal albo odpadł

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez giani Zobacz posta
          No chłopie...
          To ja nie wiem czemu nie piszesz:
          "Zrobiłem gaźniki, powymieniałem to i tamto i nadal nie mogę dojść do ładu ze spalaniem"
          a jakoś tak się człowiek łudzi, że jak odpala ok, trzyma równo obroty, wkręca się ładnie, żadbych "czkawek", strzelań itp. to nie ruszam , ale po świętach nie ma zmiłuj się!!!!

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez sewer Zobacz posta
          przy termostacie masz taki kabelek może ci sie poluzowal albo odpadł
          a ten kabelek to jakie ma zadanie?
          JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

          Komentarz


            #35
            Mam to samo :/
            Moja Teresa wzięła wczoraj 9,25/100 km w trasie
            Będę na dniach zamawiał kompletne zestawy do gaźników razem z rurkami emulsyjnymi z tej strony http://www.kedo.de/
            Można by jedną paczką zamówić.

            Komentarz


              #36
              Jest firma bodajże ze szczecina, która ściąga prawdopodobnie te same zestawy. http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-g...774439423.html

              Komentarz


                #37
                Do tego dorzućcie zaworki ssania z oringami.
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez machoney Zobacz posta
                  a jakoś tak się człowiek łudzi, że jak odpala ok, trzyma równo obroty, wkręca się ładnie, żadbych "czkawek", strzelań itp. to nie ruszam , ale po świętach nie ma zmiłuj się!!!!

                  - - - Zaktualizowano - - -



                  a ten kabelek to jakie ma zadanie?
                  masuje czujnik jak jego nie podczepisz nie zadziała wentylator (u mnie tak było)

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X