Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie Yamahę XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Kupie Yamahę XTZ 660

    Witam, tak jak w temacie. Powoli rozglądam się za jakąś tenerą, głównie chodzi mi po głowie 660 z uwagi że potrzebuję ją na kat A2 (35kw). Interesuje mnie model z podwójnymi okrągłymi światłami, starsze mnie nie interesują. Stan musi być jak najlepszy, szukam motocykla sprawnego, a nie rozklekotanego rupcia.
    Oferty z ceną oraz zdjęciami proszę przesyłać na PW, bądź na e-mail: michalres@o2.pl
    Pozdrawiam !

    #2
    poszedł priv!

    Komentarz


      #3
      ja bym starszej wersji nie skreślał tak całkiem! zobacz
      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

      Komentarz


        #4
        A niech tam-niech się upiera przy dwu-lampie . Jedna gleba i szukanie plastików przez parę lat.

        Komentarz


          #5
          Ja takową posiadam na sprzedaż. Jest na OLX srebrna malowana aerografem.Zachorowałem na większą Teresę od kamilltee i chcę upłynnić swoją. Jak coś to pisz na priv.

          Komentarz


            #6
            Michallres nie ma w zwyczaju odpowiadać na maile tudzież PW.

            Komentarz


              #7
              Może taka teresa z dwiema okrągłymi lampami http://www.xtzclub.pl/threads/11333-...ha-XTZ-660-95r

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                A niech tam-niech się upiera przy dwu-lampie . Jedna gleba i szukanie plastików przez parę lat.
                he he!

                Komentarz


                  #9
                  MOJA NADAL AKTUALNA : http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-660-...tml#4b29f9f046

                  MIAŁEM WIELE W ZYCIU MOTOCYKLI I ŚMIAŁO MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE TA XTZ JEST W DOSKONAŁEJ KONDYCJI. NIE JEST TO ZMĘCZONY ZAJEŻDŻONY TRUP Z COFNIĘTYM LICZNIKIEM NA 23 000 KM

                  Komentarz


                    #10
                    Witam, przepraszam że niektórym nie odpisywałem, ale brak czasu i ostatnio rzadko zaglądam na forum. Ogłoszenie dodałem z uwagi ze miałem kupca na moją Tdr-kę, jednak nie sprzedała się i nie miałem takiej możliwości kupić XTZ. W sobotę ktoś przyjeżdża po TDR, jeśli się sprzeda to będę się kontaktował, bo kilka waszych ofert mi wpadła w oko, kwestia teraz pieniądza
                    Jeszcze raz przepraszam za zwłokę.

                    Komentarz


                      #11
                      Na A2 można też jeździć na dużej teresie,byle była w wersji 3TD wtedy w papierach ma 25KW i wszystko gra

                      Komentarz


                        #12
                        guliwer, jak ją odróżnić od reszty ?

                        Komentarz


                          #13
                          To jest wersja szwajcarska. Na silniku jak masz nr. musi się zaczynać na 3TD. Szwajcary były zdławione.
                          Poza tym niczym się nie różnią od normalnej ST.
                          Ostatnio edytowany przez giani; 102.
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            #14
                            Na pewno nie chce się tutaj wymądrzać ale nie jestem pewien czy duża Tenera to akurat najlepszy wybór na następny moto dla Ciebie. Przymierz się pierw do 750, ja posiadam taką 3TD w dowodzie mam 25 kW ale jest odblokowana, prócz sporej mocy jest dość ciężka i nie jest łatwym moto do ogarnięcia. Ja się przesiadłem z wuesek na dużą Teresę i teraz chce sprzedać swoją żeby kupić sobie coś mniejszego, coś na czym będę mógł się dalej uczyć jeździć, będzie łatwiejszy w opanowaniu i przede wszystkim nie będę się bał o szody wyrządzone przez gleby bo moto za ciężkie i za duże. Za bardzo nie bierz tego do siebie co napisałem bo są motocykliści którzy nie mają problemów z takimi moto, to są tylko moje odczucia które może Tobie coś podpowiedzą...

                            Komentarz


                              #15
                              Jeśli by ktoś był zainteresowany to mogę zamienić moją yamahę na jakąś tenerę z dopłatą z mojej strony Jak coś to PW
                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X