Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaźnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gaźnik

    Witam wszystkich.
    Jeśli podobny wątek był juz na forum to sorrki ale brak czasu na przeszukiwanie przez pracę...

    Mianowicie problem jest taki...rozebrałem gaźniki bo po zimowym przestoju przy pierwszym odpaleniu zaczęło sie z nich sączyć paliwo...zestawy gumeczek mam już na oba gaźniki ale...
    po wnikliwym przeglądzie wytarte mam te "iglice" którymi poruszają membrany...i tu pytanie czy idzie to dostac jakos osobno nie w całym zestawie na gaźniki

    pozdrawiam

    MOTO ST 750

    #2
    http://www.kedo.de/ - tam znajdziesz iglice (12.90Eur) dystrybutorem na PL jest firma ze szczecina (chyba motoklinika) ceny te same co w kedo po aktualnym kursie + wysyłka 16 zł. brałem kiedyś graty do gaźnika takim sposobem i było ok

    Komentarz


      #3
      wielkie dzięki

      Komentarz


        #4
        może jeszcze jakieś pomysły bo w motoklinice pan stwierdził ze do tego to lipa i problem pojedynczo

        - - - Zaktualizowano - - -

        gaznik.jpg

        to tak żeby nie byłą wątpliwości o co mi chodzi

        Komentarz


          #5
          Ja proponuje rurki emulsyjne kupić tutaj: http://www.factorypro.com/products/J...uni,%20buy.htm
          Moja ST potrafiła spalić 10l w lekkim terenie albo 8,5 na asfalcie w górach. Żadne regulacje nie dawały rozsądnych rezultatów. W końcu postanowiłem zainwestować w rurki, poczytałem na zagranicznych forach że orginały są do bani i bardzo szybko się wycierają zwłaszcza jak ktoś jeździ na wolnych obrotach (drgania). Factory pro robi niklowane i przez to dużo twardsze. Zamówiłem po 10 dniach odebrałem paczkę i od tego czasu ST pali 5,5l zamiast 8,5 na asfalcie.

          Komentarz


            #6
            OK rurka emujsyjna swoją drogą ale powycierane mam te "iglice" które sa w tych rurkach (zaznaczone na zdj)
            no i jeszcze jak to od nich zamówc?

            Komentarz


              #7
              Na stronie factory pro którą podałem w poście powyżej znajdź na liście XTZ750 dodaj do koszyka 2 sztuki zapłać przez PayPal, podaj adres za jakieś 10dni będziesz mieć u siebie. Iglice można kupić w kedo jeśli w http://mikuni.istore.pl/pl/mikuni-ga...i-pompy-paliwa nie mają

              Komentarz


                #8
                i te dwie rurki kosztuje 64 dolary plus 44 wyslka? 100 baksów za same rurki?
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Tak, ale masz spokój na bardzo długo, jak nic nie cieknie to z tego zestawu naprawczego nic Ci nie jest potrzebne, a plastikowych iglic od ssania i tak nie ma w zestawie.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja zamówiłem z KEDO całe zestawy.
                    Wychodzi z przesyłką taniej o ok. 100 pln niż u nas.
                    A w zestawie oprócz rurek i iglic masz jeszcze nowe dysze i śrubki składu mieszanki.
                    Przesyłka max 5 dni.

                    Komentarz


                      #11
                      Lobo80, ponieważ kurde nie mówie po Helmutowemu możesz mi napisać co zamówiłeś i ile to kosztowało? Ile kosztują tam same iglice i same rurki?

                      w ogóle to widziałem na allegro całe NOWE gaźniki za 1000 pln, przy tych cenach to może warto rozważyć.

                      jonhy_b, kumam, ale to ultra drogo. Żeby chociaż można było przesyłkę podzielić na kilka osób. ech ech.
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        #12
                        U mnie też Teresa pali 8-10l a czytając ten wątek bardzo mnie zaciekawiły rurki emulsyjne które u mnie na bank nie były wymieniane. A mi i tak jak koledze ofcy przydałyby się szczegółowe info na temat części do gaźników

                        Komentarz


                          #13
                          ofca234, Ja zamówiłem cały zestaw naprawczy X2: Artikel 94020
                          Same rurki kosztują 12,50 ojro za sztukę (potrzeba 2) Artikel 28768
                          Same iglice kosztują 12,90 ojro za sztukę (potrzeba 2) Artikel 28092
                          Wysyłka do Polski 22 ojro
                          Jeśli zamówisz same rurki i iglice to zapłacisz około 73 ojro z przesyłką a za całe zestawy 100 ojro, więc myślę że warto dołożyć i miec wszystko tzn rurki, iglice, dysze, śruby mieszanki, oringi.
                          Wejdź na strone http://www.kedo.de/ i po lewej stronie w okienku wyszukiwarki wklej numer artykułu.
                          Potem wybierz ten artykuł i po prawej stronie w okienku wpisz 2 i OK.
                          Potem u góry po prawej wejdź do koszyka i wybierz kraj Polen
                          Wypełniasz formularz dostawy i płacisz kartą albo przez PayPall.
                          Ja zamawiałem w piątek po południu a w wtorek już miałem paczkę w domu
                          Powodzenia.

                          Komentarz


                            #14
                            Ja kupiłem tę nowe gaźniki od Ducati jako pierwszy
                            i jestem bardzo zadowolony. Za 900PLN mam wszystko nowe!
                            Kilka osób poszło moim śladem.
                            Wydasz 500na zestawy, a korpusy, membrany, zaworki ssania,
                            Aircuty, przepustnice zostają stare, bez sensu.
                            Ale każdy robi jak uważa.


                            Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                            Lobo80, ponieważ kurde nie mówie po Helmutowemu możesz mi napisać co zamówiłeś i ile to kosztowało? Ile kosztują tam same iglice i same rurki?

                            w ogóle to widziałem na allegro całe NOWE gaźniki za 1000 pln, przy tych cenach to może warto rozważyć.

                            jonhy_b, kumam, ale to ultra drogo. Żeby chociaż można było przesyłkę podzielić na kilka osób. ech ech.
                            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                            Loud pipes save lives...
                            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                            Komentarz


                              #15
                              Popieram w stu procentach.
                              Jak ktoś ma wolne 1000 pln to niech bierze nowe.
                              Ja w moje gaźniki w sumie wsadziłem około 700 pln. Gdybym wiedział brałbym nowe

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X