Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam MZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam MZ 660

    Sprzedam swoją MZ-kę

    Bazą był MZ660 Mastiff z roku 2001.
    Kupiony w kraju ale pochodził z Anglii - wiadomo -odłaził lakier z ramy. przygnita elektryka - rozebrałem i rama wahacz poszły do piaskowania i malowania (2015)
    Przebudowa to przód koło 21 z tarczą 320mm, pompa z CBF-y tył koło 17 na 3,5 calowej feldze (pod oponę 130-140) tarcza 240 tylna lampa z TDR-y . zbiornik 20 l z acerbisa zwyżki kiery o 40m, światła H1 + H4 czasza z Aprilki Tuareg z szybką własnej roboty, płyta pod silnik klepana samodzielnie i sporo innych drobiazgów które sprawdziły się na wyjazdach.
    Przód to zawias Marzocchi Shiver 45 (jesienią 2017 uszczelniacze i olej 7,5w)
    Tył to WP z pełną regulacją i sprężyną 90-110 NM

    W ubiegłym roku wymiana tulei z tłokiem (prox) - zrobione ok 10 tyś.
    Jesienią 2017 łańcuch rozrządu
    Wiosną 2017 gaźnik z TT600R - koniec problemów z nieszczelnościami ośki
    Latem 2017 nowy napęd
    Wydech Laser Pro Duro
    Odbiorniki na przekaźnikach .... i coś jeszcze ale nie wiem co pisać...

    Cena 4.500 bez negocjacji.

    Wykorzystam fotkę Patryka bo najświeższa...


    #2
    Od dawna mnie intryguje ten sprzęt. Ważyłeś to?

    Z tego co piszesz to buda jest cała rzeźbą- dobre rozumiem?

    Komentarz


      #3
      Nie cała .... zadupek jest oryginalny!
      Nie ważyłem ale wyszło dosyć lekko - jak będzie mniej śniegu to zważę.

      Do MZ-ki jest w tej cenie komplet kół SM na felgach Behr z oponami beż zużycia ale z dotem chyba 2014. z tarczami i zębatką - przekładka trwa ok 20 minut.

      Komentarz


        #4
        Szkoda, że nie opowiedziałeś więcej o tym sprzęcie. Z dużą ciekawością oglądałem go na zdjęciach umieszczanych na forum. Skomponowane to jest wyśmienicie.

        Komentarz


          #5
          Polecam sprzęt! Zdarzyło mi się jeździć w jego towarzystwie na dłuższych wypadach. Dawał zawsze radę!!! Mimo, że to nie KT. ... Szczerze polecam!!!
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            #6
            Dziękuję Erwinie !
            Zdaję sobie sprawę że nie jest to sprzęt ' łatwo sprzedawalny' ale już stoi kolejna baza do motania...
            Prince - rama to autorska konstrukcja MZ krótki rozstaw, dobry kąt główki ramy , wahacz, airbox zawieszenie tylne to KTM silnik to jednostka Yamahy znana z xtz660 ....

            Dodam tylko że jest to praktycznie jednoosobowe moto i z pewnością nie dla estetów.... rysy, otarcia i inne ślady walki...

            Komentarz


              #7
              Aktualne?
              Pozdr
              Gawron
              XTZ 660 '93

              Komentarz


                #8
                Sprzedaż zawieszona... muszę mieć coś do użytkowania w pracy.

                Komentarz


                  #9
                  Pora na decyzje - do sprzedania za 4000 bez negocjacji + sporo części.
                  Aprilka zmotana i przetestowana - MZ-ka szuka nowego właściciela. Cena zmniejszona ze względu na potrzebę wymiany sprzęgła jednokierunkowego. Zapali i pojedzie ale trzeba się tym zająć.

                  Komentarz


                    #10
                    Wysłałem priv

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X