Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Witam sprzedam xtz660 Warszawa Marki

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Witam sprzedam xtz660 Warszawa Marki

    Witam panowie braciak ma do sprzedania motorek xtz 660
    motor po wymianie tłoku i naprawie wału 2008 w roku .motocykl sprawny nie straszne mu dalekie trasy mimo swojego wieku 91rocznik,motor ma popękane plastiki ale kompletne ,nowy napęd D.I.D. z zeszłego sezonu około 2tys km może trochę więcej, opony grube plus koło terenowe praktycznie nówka,nie boi się nim jeździć ostatnio ze mną rewal 1278km żaden problem,
    Motor nie jest idealny bo wiadomo idealne są dostępne w salonie za dużo większą kasę ale przez zimę można go dopieścić nie inwestując dużej kwoty bo największe koszty już zostały przez brata poniesione (ok 1700zł wkładu w części w 2008r)
    OC i przegląd ważne do końca roku.
    Kwota jaka go interesuje to 5tys/zł ale wiadomo... zawsze można się targować
    tel: 503-380-786
    Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

    #2
    Ogłoszenie aktualne ,panowie zapraszam na oględziny zbliża się zima a szkoda żeby sprzęt stał pod chmurką, potrzebny od zaraz ktoś z cieplutkim garażem!!!!! Szkoda żeby się Tereska przeziębiła,motocykl na chodzie zapala bez problemu opony grube i tak dalej działa i w drogę co tu gadać gotowy do zimowej opieki .Motor ma swoje lata jest sprawny choć sprawna ręka z pewnością doprowadzi Tereskę do ideału .sprzedaje bo nie mam już czasu na świetną zabawę którą mi zapewniała. cena 4500 dogadamy się ,szkoda naprawdę żeby stała i się marnowała braciak (bobo)swoją już sprzedał nie mam z kim szaleć

    503380786 dzwonić od 7 do 22
    sb-inox@o2.pl
    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

    Komentarz


      #3
      czy możecie wyłączyć to ogłoszenie już nie aktualne
      przy okazji jak to się robi bo nie potrafię
      JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

      Komentarz


        #4
        Mod musi zamknąć, zamykam.
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz

        Pracuję...
        X