Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śrubki do owiewki (boczków)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Też przygarnąłbym komplet

    Komentarz


      #32
      z grzybkiem 15 może być problem, ale koleś powiedział mi tak na szybko, że jest to do zrobienia z tym, że w dużych ilościach inaczej się nie opłaca, wychodzilo by jakieś 8-12 zł za sztukę, także musiałby się konkretnie określić i może gdyby nam wyszło ok 100 sztuk i zrobiłza za 8zł to wtedy gra warta swieczki. Jedyne w czym problem to niewiem czy znajdziemy w standardzie śrubę z łbem tzw koupakowym-soczewkowym tak się chyba zwie w takim rozmiarze 15.
      Teraz mam urwanie penisa na mym drugim etacie, ale jak tylko będę miał chwile to pomierze dokładnie jakiś rys stworze i przycisne go żeby konkretnie podał cene i ile szt byśmy musieli zrobić żeby się tego chwycił i żebyśmy wszyscy byli zadowoleni z ceny
      Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

      Komentarz


        #33
        Piotr_J - a ty cos wiesz nt. tych srub? Moglbys je wykonac, czy po prostu tez potrzebujesz?

        Kamyk
        ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

        Komentarz


          #34
          Właśnie szukam wykonawcy. W swoich moto staram się wymieniać jak najwięcej śrub na nierdzewki. Śruby plastików , to zawsze wąskie gardło. Niby wczoraj dostałem w prezencie 2 szt. oryginałów od ST, ale docelowo chcę mieć źródełko dużych śrub grzybkowych do wszelkiej maści sprzętów.

          Komentarz


            #35
            ja u siebie przy okazji jakichkolwiek rozbiórek wymieniam na nierdzewne, jedyny minus to że jak się zacierają gwinty to już na dobre

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
              jedyny minus to że jak się zacierają gwinty to już na dobre
              Jeszcze mi się nie zdarzyło. Ładuję smar do gwintów i na razie jest cacy.

              Komentarz


                #37
                Znalazlem cos takiego na ebay-u na wyspach, ale nie widze tych malych srubek, ze zdjecia powyzej.

                http://www.ebay.co.uk/itm/YAMAHA-XTZ...#ht_1450wt_956

                Kamyk
                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                Komentarz


                  #38
                  W ogóle nie wiele widać z tego zdjęcia co można przykręcić tym najgrubszymi i najdłuższymi śrubami to nie mam pomysłu, chyba że nadają się one do przetoczenia na wzór tych śrub którymi przykręca się boczne panele do zbiornika. Niby napisali wyraźnie jakie i ile sztuk śrubek i podkładek metalowych oraz plastikowych jest do czego konkretnie ale nie ma gumowych nakrętek. Trzeba by to pomacać co to warte bo fotka słabiutka w opisie nie podają wymiarów, typowa Angolska nonszalancja uznali że nikt się nie zna na tym i olali taki drobiazg. Wydać dobrze ponad stówkę na garść śrubek które nawet nie będą podobne do oryginałów to nie bardzo mi pasi.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X