Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPOT WARSZAWA - poligon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Łapki mi wibrują, strzyka w krzyżu... starość nie radość

    Komentarz


      #32
      Hej,
      kilka fotek z wypadu + orientacyjna trasa przelotu (brakuje większości śladu z jazd po poligonie, ponieważ akurat padły baterie) :


      Fajnie było, ale na następny raz proponuję coś mniej "hopkowatego"- mam nawet wstępny pomysł co i gdzie.

      pozdrawiam, Adam
      Załączone pliki
      sigpic

      Komentarz


        #33
        hehe dotarłem teraz jestem na etapie szukania spawaki do plastikow gdyby ktos miał pozyczyc było by bardzo miło

        Komentarz


          #34
          Kolega balon chce się załapać do ekipy PPH

          3.jpg

          Ja już rozszyfrowałem jak to jest, jak pała jet za mała to pojawia się h.j i gleba murowana
          nie można odpuszczać nawet na chwilę bo moto się wali w piachu i koleinach a przednie koło włazi jak pług w miekkie podłoże więc PPH jest jak najbardziej wskazane .
          Z dwojga złego zawsze lepiej na piachu wyrżnąć orła niż na asfalcie bo więcej wybacza.

          Adam a nie ma gdzieś w wawie jakiejś łachy piachu nad wisłą? Tak żeby trochę równego pola piachowego było i można się poczuć jak na dakarze
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #35
            To ja ku.....a siedzę w jakimś wy......e w Matiuszce Rassiji a w się tak ładnie bawicie!!!!!!!!! No nie, ale nie mógł bym do Was dołączyć bo u mnie brak PPH. Natępną razą jadę z Wami. Czy ktoś się wybiera na zlot ADV?
            podrozemotocyklowe.com

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
              To ja ku.....a siedzę w jakimś wy......e w Matiuszce Rassiji a w się tak ładnie bawicie!!!!!!!!! No nie, ale nie mógł bym do Was dołączyć bo u mnie brak PPH. Natępną razą jadę z Wami. Czy ktoś się wybiera na zlot ADV?
              No dużo nie straciłeś ale myślę że odbijemy sobie na wyjeździe na mazury
              Kowal ty jeszcze nie wiesz ale na razie masz PH a jak potrenujesz i zmienisz maszynę będziesz miał PPH
              Ja miałem jechać na zlot ADV ale odpuściłem bo nie będzie legalnego przejazdu po plaży a jak się dowiedziałem ile to kszztuje jak cie złapią to dałem sobie spokój.
              W zamian za to jedziemy z erwinem w góry świętokrzyskie bo załatwiliśmy sobie wjazd na łysą górę pod klasztor motocyklami więc może będzie ciekawie. Wypad jedno dniowy w niedziele tylko.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                Adam a nie ma gdzieś w wawie jakiejś łachy piachu nad wisłą? Tak żeby trochę równego pola piachowego było i można się poczuć jak na dakarze
                Niestety okolic Wisły nie eksplorowałem jeszcze na moto - muszę zerknąć, czy tam przypadkiem jakiegoś rezerwatu nie ma.
                Za wcześnie wczoraj się odłączyłeś, bo jakbyś pojechał z nami dalej to miałbyś taką ładną łachę z piachu, że aż chyba byś się zakopał z nadmiaru szczęścia
                Dalsza częÅ›ć traski (po poligonie już) była dużo bardziej przelotowa, bez hopek co chwilę i można było się trochę rozpędzić, były dłuższe odcinki z przelotową 70-80 w terenie (mi nawet do 115 się udało tylko moto zaczęło za bardzo na koleinach latać i odpuściłem dalej).
                Zwiedziliśmy trochę bunkrów, poatakowaliśmy też podjazdy - szkoda, że nie zostaliście dłużej, bo to było fajne uzupełnienie po walce na poligonie.
                Na następny raz postaram się załatwić namiar na taką fajną górkę w okolicach Otwocka - łacha piachu pod kątem ok. 25st i długości 200m + niezbyt dużo miejsca na napędzenie się = jak będzie za mała PPH to stajesz w połowie tego i masz problem, żeby moto ściągnąć

                Mam wstępny plan na następną wycieczkę - ale raczej taką dłuższą przelotową + ew. powrót asfaltem.
                sigpic

                Komentarz


                  #38
                  to jeszcze raz zapytam

                  sobota rano???
                  "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                  =>
                  Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                  Komentarz


                    #39
                    Ja w przyszły weekend (o ile pogoda dopisze) lecę do Kotliny Kłodzkiej, więc (w ramach zaklinania pogody ) nie deklaruję się na lokalne latanie.
                    sigpic

                    Komentarz


                      #40
                      Ja też odpuszczam bo jadę z erwinem na łysą górę.

                      Adam nie ma sprawy, obczai wcześniej trasę bo nie ukrywam lepiej mi się jeździ po takich podjazdach niż po tarce na poligonie trzeba by się wcześniej zebrać i mieć już ustalony plan. Daj wcześniej tylko znać żebym mógł sobie to wszystko jakoś poukładać i zaplanować.
                      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                        nie można odpuszczać nawet na chwilę bo moto się wali w piachu i koleinach a przednie koło włazi jak pług w miekkie podłoże więc PPH jest jak najbardziej wskazane
                        Srala mądrala!

                        Ale wybaczam, bo jak Cię widziałem jak żes skutecznie tym swoim Mastodontem atakował piaskowe zbocza to Bracie full respect

                        Mam tylko Drogi Marcinie jedną prośbę - nie rób ze mnie balona

                        Niech będzie Kuba, albo qbalon, ale nie balon...

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
                          Srala mądrala!

                          Mam tylko Drogi Marcinie jedną prośbę - nie rób ze mnie balona
                          Ok, będzie qbalon, luz.

                          Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
                          bo jak Cię widziałem jak żes skutecznie tym swoim Mastodontem atakował piaskowe zbocza to Bracie full respect
                          To nie były zbocza tylko pagórki, może następnym razem Adam nam zafunduje jakieś podjazdy to będzie ciekawiej
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #43
                            zgodnie z obietnicą zapraszam SPOT PIASECZNO, GÓRA KALWARIA:
                            niedziela, 17.04.2011, od 12.00 Strzelnica Góra Kalwaria
                            postaramy się o grila

                            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X